Günlük burç yorumu 11 Temmuz 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 11 Temmuz 2019 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 11 Temmuz 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, hanenizin bir üyesi uzun zamandır bazı olumsuz duygulara sahip olabilir. Sonunda bugün hepsinden kurtulacak. Bu durumun ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir. Aranızda dürüst konuşmalar geçebilir. Onu anladığınızı göstermeye çalışın. Sonunda her şey yoluna girecektir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bir iş arkadaşından beklenmedik ve belki de istenmeyen bir arama veya mesaj, fazladan birkaç saat çalışmanıza neden olabilir. Birinin sizden haksız bir şekilde faydalandığını hissediyor olabilirsiniz. Bunu yapmak istemiyorsanız, hayır deyin. Bu tavrınız, bu kişiyle olan uzun süreli duruşunuzu etkilemeyecektir. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, aşırı yoğun bir program için endişelenmenize gerek yok, yeter ki planlı olun! Sabah ve öğle saatlerini organize ederseniz, öğleden sonra daha fazla boş zaman oluşturabilirsiniz. Bir arkadaşınızı arayın ve sizinle birlikte bir şeyler yapmak isteyip istemediğini sorun. İşlerinizi hallettikten sonra sosyalleşmek size iyi gelecektir. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, evinizdeki bazı gizli sorunlar aniden ortaya çıkabilir. Bu sıhhi tesisat, elektrik veya boya işlerini içerebilir. En iyisi onları ertelemek yerine hemen halletmektir. Sorun ihmal edildiğinde daha da büyüyebilir. Profesyonelleri aramak, sizin yapmanızdan daha iyi olacaktır. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bazı garip iletişimler bugün yolunuza çıkabilir. Telefonu kapatmalar veya boş mesajlar, kişinin kim olduğunu ve sizden ne istediğini merak etmenize neden olabilir. Bu durum, telefon hatlarında veya internet bağlantılarında yaşanan bir sorundan kaynaklanıyor olabilir, bu yüzden endişelenmeyle zaman kaybetmeyin. Size kimin ulaşmaya çalıştığını tahmin ediyorsanız, yarına kadar bekleyin ve onunla iletişim kurun.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün, yaşamınızdaki odaklanma, ilişkileriniz üzerinde olmaya devam etmeli. Özellikle, bu bir uzlaşma yapmak ve biriyle daha iyi bir zamana dönmek için harika bir gün. Geçmişi unutmak sandığınızdan daha kolay. Duygularınız biraz yoğun olabilir, bu yüzden beklenmedik patlamalar yaşarsanız şaşırmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, keskin kavrayışınız, bugün yaşamınızdaki birileri için olumlu bir dönüm noktası yaratabilir. Bu nedenle, bir konu hakkında fikriniz sorulduğunda, açık ve net olun. Sadece ne hissettiğinizi söyleyin ve çekilin.  

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün çok uzakta yaşayan arkadaşlarla ilgili garip haberler duyabilirsiniz. Söz konusu insanlara ulaşma girişimleri, en azından şimdi olumsuz sonuç verebilir. Arkadaşlarınızla konuşana kadar duyduklarınız hakkında karar vermeyin, çünkü size aktarılanların çoğu yanlış olabilir. Yarın onlara ulaşma şansınız daha yüksek olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bir arkadaşınızın düşünceleri ve hisleri bugün sizi huzursuz edebilir. Sezgileriniz her zamankinden daha keskin, bu yüzden herkes, hatta yabancılarla ilgili içgüdülerinize güvenin. Endişe verici bir durum olsa da, deneyim başkalarına ilişkin anlayışınızı arttırır ve onlarla doğru şekilde başa çıkmanızı sağlar. Bu da, ilişkilerinizi güçlendirebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bir arkadaşınızla veya aile üyenizle yaşadığınız anlaşmazlık, bu durum kafa karışıklığına neden olabilir ve duygularınızı incitebilir. Tek yapmanız gereken iletişim kurmaktır. Neye ihtiyacınız olduğunu veya ne vermeye hazır olduğunuzu tam olarak açıklayarak yanlış anlamadan kaçının. Bunu zaten herkesin bildiğini sanmayın. Bunu yapabiliyorsanız yüz yüze yapın. Telefon veya mesaj etkili olmayabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün ev veya bahçede uzun süredir ihmal edilen bazı görevleri yerine getirebilirsiniz. Uzakta yaşayan birinden gelen telefon çalışmanızın bölünmesine neden olabilir. Yapacağınız konuşma sizi heyecanlandırabilir, çalışma hevesinizi kaçırabilir. Endişelenmeyin. Daha sonra yapılacak bir iş olduğu için erteleyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, kontrolünüzün dışındaki koşullar nedeniyle yakın bir arkadaş ya da partnerinizle bir araya gelebilirsiniz. Ani olaylar temassız kalmayı gerektirebilir. Düzenlemeler yapmaya çalışırken gecikmeler yaşayabilirsiniz. Pes etmeyin, hedefinize varacaksınız ancak umduğunuzdan biraz daha sonra. Her şeyi olduğu gibi kabul edin.

11.07.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın