Günlük burç yorumu 10 Temmuz 2019

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 10 Temmuz 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 10 Temmuz 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün, dikkatle izlemekte olduğunuz bir şeyden vazgeçtiğinizde hayat size coşku, cesaret ve bağımsızlık duygularını verecektir. Bu bir insan, bir ilişki veya bir proje olabilir. Bazı şeylerin olduğu gibi kalması gerektiğini anlamalı ve resimden çıkmalısınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, hayatta farklı bir yola girmek için asla geç değildir. Sizi ilgilendiren bir şeye sahipseniz (yeni bir hobi, yeni bir kariyer gibi…) devam etmelisiniz. Yaşınızın, gelirinizin veya yaşamdaki mevcut durumunuzun sizi kısıtlamasına izin vermeyin. Her gün yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir değişiklik yapmak istiyorsanız, yapın. Mazeret bulmak için uğraşmayın!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, merakınızı gidermek çok güzel, ama bugün etrafındaki bazı durumların gizemli kalmasına izin vermek size daha iyi gelecektir. Tüm zamanınızı, aklınızı karıştıran şeylerin cevaplarını arayarak harcamayın. Çok fazla soru sormadan sahip olduğunuz bilgilerle hareket etmeye çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bir şeyin kesin bir şekilde olmasını istemek iyidir, ancak gereken tüm çabayı göstermeye karar verene kadar çaresizlik hissetmemelisiniz. Olaylara, kişilere, durumlara karşı öfke duymak yerine, kendinize bir bakın. Belki de asıl hatayı yapan sizsinizdir. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kafanızdaki işlerin çoğunu halledebilirsiniz. Yüksek enerjiniz sizi destekliyor. Bütçenizi gözden geçirmenin, evinizi düzenlemenin ya da büyük bir tadilat işiyle uğraşmaya başlamanın tam zamanı. Bozulan şeylerin tekrar düzgün çalışmasını sağlamak, iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu, ilişkileriniz için de geçerli. Bugün, birine bazı itiraflarda bulunarak, ilişkinizi düzeltmek isteyebilirsiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, insan ilişkileri çoğu zaman tahmin edilemez ve karmaşıktır, ancak bugün, bir arkadaşınız hakkında yeni ve net bir fikir edineceksiniz. Bu arkadaşınızın size verdiği ipuçlarını izleyin. Çok yakında, bu ipuçlarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün harcamalarınıza dikkat edin. Abartı hareketler sizi daha sonra isteyeceğiniz şeylerden mahrum bırakabilir. Şu anda parasal anlamda iyi durumda olmanız, tüm paranızı bir kerede harcamanız gerektiği anlamına gelmez. Tutumlu olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün, duygusal olarak yönlendirilen bir bakış açısından daha analitik olana geçiş yapmanın tam zamanı. Kendinizi şu anda içinde bulunduğunuz ilişkilerden uzaklaştırın. Böylece, bazı gerçekler daha net bir şekilde görebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, herhangi bir şeye fazla tepki vermeden önce, geri adım atıp ne yaptığınızı düşünmelisiniz. Doğru zamanda doğru hareketi yaptığınızdan emin olun. Büyük bir taahhütte bulunmadan önce biraz beklemeniz gerekebilir. Evren bugün dikkatliliği ve muhafazakarlığı vurgulamaktadır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün sizi hayal kırıklığına uğratan birine rastlayabilirsiniz. Genellikle hoşgörülü ve sabırlısınız, ama bugün işlerinizi halletme ve kartlarınızı masaya koymanın zamanı geldi. Kendinizi ve sevdiğiniz insanları korumak için yapmanız gerekenleri yapmaktan korkmayın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, son zamanlarda kendinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Şimdi vücudunuza daha iyi bakmanın zamanı geldi. Bu yeni inisiyatif, sizi yeniden hayata karşı daha hazır  ve daha mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Nihayet daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsediğinize sevineceksiniz. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün en kısa sürede bitmemiş tüm işleri tamamlayın; öğleden sonra bazı heyecan verici dikkat dağıtıcı şeyler yaşanabilir.  Olabildiğince fazla boş zaman isteyebilirsiniz. Enerji seviyeniz bugün tahmin edilemez, mümkün olduğu kadar dengede tutmanın tek yolu, sağlıklı beslenmektir. Çok fazla şekerli veya yağlı yiyeceklerden kaçının.

10.07.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın