17 Kasım 2017 günlük burç yorumları

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 17 kasım günlük burç yorumları ile karşınızdayız. Astroloji meraklılarından günlük olarak takip ettiği burç yorumları 17 Kasım 2017 Cuma gününe özel Yüksek Topuklar’da derlendi.

burc-yorumlari-17-kasim

KOÇ BURCU

Kaygılarınızı gerçek temellere oturtmalısınız yoksa kapıldığınız endişe ve evham duygusu normalde kolaylıkla aşabileceğiniz sorunları içinden çıkılmaz hale getirebilir. Sizin gerçekleri görmenizi engelleyen engeller kafanızın içerisinde yükseliyor. O engelleri aşmak da yaratmak kadar kolay bunu hatırlayın. İç dünyanızın kafanızı karıştırabileceği bir döneme giriyorsunuz. İçinizde hissettiğiniz duygusal boşluk aşk yaşamınızla, aklınızda olan kişi ile ilgili değil, sadece biraz durup düşünmeniz gereken bir dönemdesiniz.

BOĞA BURCU

Gerçekleri görmekten kaçmanız onları yok kılmıyor. Sürekli aynı durumun karşınıza gelmesinin sebebi sizin bu kaçış refleksiniz olabilir. Sürekli duygusal  anlamda mutsuz hissetmenizin sebebi de bu olabilir. Bu dönem biraz duygusal iç dünyanız ile yüzleşme zamanı. Yakın geçmişte olumsuzluklar yaşamış ve biraz fazla üzülmüş olabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde, sıkıntılarınızı biraz olsun hafifletecek gelişmeler olacak sabrınızın mükafatını alacağınız bir dönem geliyor. Ellerinizi bu olumlu duruma açık tutmayı unutmayın.

İKİZLER BURCU

Aşk herkesin arzusu. Önemli olan şu sıralar karşınızdakine ihtiyacınız olduğu için mi, yoksa gerçekten karşınızdakini çekici bulduğunuz için mi arzuladığınızı net kestirebilmeniz. İyi düşünün… Ne yaşarsanız yaşayın, ne istediğinizi bilirseniz sorun yaşamazsınız. Çevrenizdekilere fazla güvenmeyin, hepsi her zaman sizin için iyi olanları istemiyor olabilir. Gerçekten iyiliğinizi düşünenler konuşmuyor olabilir. Etrafınızda en az konuşanlara dikkat edin bugün. Onlar sizi daha çok seviyor.

YENGEÇ BURCU

İlişki konusunda sizin açınızdan fırsatlarla dolu bir gün. İstediğiniz duygusal iletişime kavuşabilmenin tam sırası. Ama biraz daha temkinli davranmalısınız, acaba siz bu ilişkiye hazır mısınız? Geçmişinize takılı kalırsanız, yeni ilişkinizi olumsuz etkileyebilir. Bugün kendinizi tartmanızın tam zamanı. Yakın geçmişte olumsuzluklar yaşamış ve biraz fazla üzülmüş olabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde, sıkıntılarınızı biraz olsun hafifletecek gelişmeler olacak sabrınızın mükafatını alacağınız bir dönem geliyor. Ellerinizi bu olumlu duruma açık tutmayı unutmayın.

ASLAN BURCU

Karşı cins ile ilişkiler konusunda temel olarak doğru şekilde davranıyorsunuz fakat bu süreçte gönül işlerinde daha dikkatli olmalısınız, yıldızınız zaman zarfında kararsızlık sinyalleri gönderiyor. İçsel gelgitler, kararsızlıklar sizi arzu ettiğiniz ilişki düzeyinden uzaklaştırabilir. Bu dönem belki de biraz yalnız kalmak sizin için en doğru olan seçenek olabilir. Yarım kalan tüm düşünceler tamamlanmak ister. İnsanların geçmişte yaşadıkları bazı olayların yarım kalması veya şu anda yaşamak isteyip de bir türlü istediğiniz tam şekilde yaşanmaması hem aklınızı meşgul eder hem de geleceğe sağlıklı biçimde odaklanmanızı engelleyebilir. Unutmamanız gereken en önemli şey hayatta her şeyi tamamlayamayacağınız gibi. Yarım kalan düşüncelerin yeni güzel şeylerin özgürce yaşanmasının önünde engel oluşturabileceğidir.

BAŞAK BURCU

Dışarıya açık olmanız yakın çevrenizdeki insanları ihmal etmenize sebep olabilir. Yakınlarınıza biraz daha zaman ayırmanız gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Bugün duygusal yaşamanız ile kişilerin kendilerine özel yaşamlarını birbirinden ayırmanız gerektiğini fark etmeniz gereken bir gün. Karşınızdaki insana ve kendinize ayrı olarak zaman ayırıp sosyalleşip nefes almaya izin vermeniz gereken bir dönem.

TERAZİ BURCU

Bugün yaşam alanı değişikliği yapma ihtimaliniz olabilir. Eğer bu durum evinizi taşımak ile ilgili bir durum ve şehir değişikliği yapacaksanız ruhunuzu da etkisi altına alan eski ve istemediğiniz eşyalardan arınmanın tam zamanı. Ayrıca seçeceğiniz yeni yer ile ilgili lütfen dikkatlice araştırma yapın çünkü bu taşınmanız çok uzun süreli olacak. Geçmişin izleri bu süreç içerisinde biraz daha belirginleşip sizin için görünür oluyor. Bugün geçmişinizle yüzleşme zamanı.

AKREP BURCU

Bugün hayatın içerisinde bazı şeylerin değerini görmekte zorlanabilirsiniz. Bu süreçte bu olguların değerini size yeniden hatırlatacak bazı şeyler yaşayacaksınız. İyice dikkatinizi verin yoksa hayatınızın en önemli kırılımlarından birini yaşayacaksınız. Eğer doğru olanı yapmıyor olursanız bu durum içerisinden çıkmanız biraz zaman alacak. Lütfen insani gerçeklerde kalmaya gayret edin ve öfkenizin mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin. İlişki konusunda biraz nefes almanız gereken bir döneme girmiş olabilirsiniz. Rutin dışına çıkarak farklı bir şeyler yapmanız hem size hem de karşınızdaki kişiye iyi gelecektir.

YAY BURCU

Bugün dışarıya açık olmanız yakın çevrenizdeki insanları ihmal etmenize sebep olabilir. Yakınlarınıza biraz daha zaman ayırmanız gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Gönül ilişkisi içerisinde olduğunuz insanın desteğe ihtiyacı olan bir dönem içerisine girebilirsiniz. Onun öfkelerini azaltarak ve onu konudan uzaklaştırarak biraz rahatlamasını sağlamalısınız. Bugün ona zaman ayırmalı ve onun hoşuna giden şeyleri yapmaya gayret etmelisiniz. Biraz muzur olun, böylelikle hem güzel vakit geçireceksiniz hem de sevdiğiniz insanı depresyondan uzaklaştırarak yaşamın içerisinde daha güzel ilerlemesine yardımcı olacaksınız.

OĞLAK BURCU

Çevrenize gözlerinizi açın. Dünya dönmeye devam ediyor bugün üzüldüğünüz şeyler yarın gerçekliğini yitirecek. Sizi olumsuz durumlar içerisinde tutacak insanları reddetme zamanı. İnsanların dış dünyada yaşadıkları olayları ilişki içerisinde taşımaları çok da anormal değildir. Siz veya gönül ilişkisi içerisinde bulunduğunuz kişinin gergin ruh hali ile size veya sizin ona biraz olumsuz davranışlarda bulunma refleksi göstermeniz çok doğal. Fakat bu durumu aslında konu olmayan durumlar ile büyütüp karşınızdaki kişiye yansıtmamalısınız. Bu dönemde bir tarafın gülümsemesi gerektiğini unutmamalısınız.

KOVA BURCU

Bugün insanlar hakkında kesin hükümler vermekten kaçınmalısınız. Özellikle bu süreçte yapacağınız bazı yorumlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz artıyor. Kınadığınız bazı olayların aynıları ile sınanmak üzere olabilirsiniz. Etrafınızdaki olaylara biraz daha uzaktan bakmanızı olaya hakim olmaya çalışmanızı fakat yorumdan uzak durmanızı öneriyoruz. Olayı anlamanız çok yakın bir zamanda yaşayacağınız benzer bir olayda size kılavuzluk edecektir. Yorum yapmanız ise aynı şekilde yargılanmanıza sebep olacaktır. Bu durum hem içinde olduğunuz zor duruma yardımcı olmayacak hem de bu durumun zorluğunun yanına bir zorluk daha ekleyecektir. Bugün aşkı yaşamak için özgür iradeni kullan. Korkma iç sesin sana her zaman doğruyu söylemeye devam edecek ve seni koruyacak.

BALIK BURCU

Olumsuz gibi görünen şeyler bugün tam da size hizmet ediyor. Tepkiden uzak durup, biraz sabırlı olun.Sizin için iyi şeyler olduğunu, aslında geleceğinizi olumlu yönde hazırlayan yardımcılar olduğunu , çok kısa zamanda anlayacaksınız. Sevgi duygusunu hissetme ihtiyacınız bu sıralar yoğunlaşabilir. Fakat sadece ihtiyacınız olduğu için bir insanla birlikte olmak kimseyi mutlu etmediği gibi, sizi de mutlu etmeyecek. Yalnız kalmaktan korkarak kendiniz olmaktan vazgeçerseniz iç dünyanız başka dış dünyanız başka olur ve bu da sizi mutsuz eder. Bugün kendiniz olmaya daha fazla gayret etmelisiniz.

17 Kasım 2017 burç yorumları merak edenler için bu şekilde derlendi. Yorum ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz.