renkli-sekerler

Şanssız olduğunu mu düşünüyorsun? Belki bunu değiştirebileceğinin farkında değilsindir! Kendini daha iyi hissetmek için renklerin ve duaların gücünden faydalanabilirsin. Eski öğretilerden günümüze kadar gelen günlere göre şans sözler ve renkleri şimdi, Yüksek Topuklar’dan öğrenebilirsin.

Pazartesi gününe göre şanslı renk ve söz

Pazartesi günü kadınlar için kırmızı bir ayakkabı büyük şans getirir.

Erkeklerin pazartesi günü şans getiren rengi ise yeşildir. Yeşil renkli bir tişört yardımcı olur.

Pazartesi gününün şanslı sayısı 3’tür.

Sabah kalktığınızda üç kez TOOT RAMİ TOOT derseniz o gün size şans kapıları daha açık olur.

Salı gününe göre şanslı renk ve söz

Salı günü, haftanın en şanssız günlerinden biridir ve genellikle herkesin talihi ters gider.Bugün olabildiğince az risk alın ve şans ile ilgili işlere fazla bulaşmayın.

Ama ille de yapacaksanız, salı günün şans getiren rengi SİYAH’tır ve küçük parmağınızın tırnağına küçük bir parça siyah oje sürmek sizi rahatlatır.

Salı günü sabah uyandığınızda yedi kez aynaya karşı yüksek sesle DEMİON diye seslenmeniz sizi şans çarklarına biraz daha yaklaştırır.

Çarşamba gününe göre şanslı renk ve söz

Şans kapılarının en yüksek olduğu zamandır ve çarkı felek çarşamba günleri çok açık olur. Şans ile ilgili her ne yapacaksanız çarşamba gününü tercih etmeniz iyi olur.

Çarşamba günü Turkuaz renkler size yardımcı olur. Mümkünse üzerinizdeki bütün elbise ve takıların rengi Turkuaz olsun.

Çarşamba gününün uğurlu sihirli kelimesi LİNKELİ’dir. Ve dua okur gibi bu kelimeyi tekrar etmeniz bahtınızı açık tutar.

tarot-fali-yeni-banner

Perşembe gününe göre şanslı renk ve söz

Dikkat edin, Perşembe günleri özellikle kadınlar için çok büyük ödüller vardır. Sanki kadınlara ait bir özel büyü günü imiş gibi bütün her şey onlar için çalışır. O gün, şans ve hayırlı kısmet günüdür.

Perşembe günü, gün boyunca toprak rengi kıyafetler giyin. Ayakkabılarınız da aynı renk olsun ya da büyünün daha etkili olmasını istiyorsanız, meşe rengi olan deri ayakkabı giyin.

Karartılmış, gümüş rengi takılar da şansınızı arttırır. Özellikle antik desenli takılar takın.

Perşembe gününün tılsımlı kelimesi AHMAR’dır ve gün boyunca bu kelimeyi içinizden tekrar edin durun. Şans kapıları size açık kalacaktır.

Cuma gününe göre şanslı renk ve söz

Cuma, su günüdür ve şans kapıları su ile alakalı yerlere akar. Bu gün suyla fazla haşır neşir olun. Özellikle, deniz, göl, dere gibi yerlerin yakınlarında bulunun. Çok su için, elinizi çok yıkayın.

Gün boyu su ile temasınızı kesmeyin. Kıyafetlerinizin rengi de açık olsun.

Su rengi, beyaz, beyaza açık sarıya, çok açık maviye yakın renkli elbiseler giyin. Günün şanslı sözü ABBİR’dir ve gün boyu bu kelimeyi içinizden tekrar edin. Şans kapıları size açık olacaktır.

Cumartesi gününe göre şanslı renk ve söz

İşte ateşin gücünü gösterdiği gün. Bu gün her şey ateş ile alakalıdır. Sizin de ateşe yakın olmanız şansınızı arttıracaktır.

Ateş renkli kıyafetler giyin. Kırmızı, sarı tonlarını iç içe kullanın. Pırıl pırıl, dikkat çekici elbiseler ve ateş rengi ayakkabılar giyin.

Takılarınızda da aynı renkler olsun. Sabah uyandığınızda üç kibrit çöpünü yakın ve sönene kadar ateşe bakın. Bakarken FEİRİ kelimesini söyleyin. Gün boyu aynı kelimeyi içinizden tekrar edin.

Cumartesi günü size özellikle ateşli aşık bulma yolunda büyük şans kapıları açacaktır.

Melek tarotu

Pazar gününe göre şanslı renk ve söz

Pazar günü, havanın günüdür ve o gün çarkı felek sadece kendine çok yakın olanlara şans kapılarını açar. Ona yakın olmak için, gülkurusu renkleri olan elbiseler giyin. Çok açık yeşil renler de iş görür.

Ama ayakkabılarınız mutlaka beyaz renkli olmalıdır. Ya da ayakkabınızda beyaz renk de olmalıdır. Pazar günü havaya yakın olmak için, açık alanlarda, parklarda, bahçelerde olmaya dikkat edin.

Hava ile ne kadar yoğun temas içinde olursanız, şansa o kadar yakın olursunuz. Günün tılsımlı kelimesi ARREO’dur ve gün boyunca bu kelimeyi içinizden tekrar edin.