avon-kapak-sun

Deniz, kum, güneş, bronz bir ten ve keyifli içeceklerden sonra şimdi sıra cildinize bakmaya geldi! Yaz aylarında güneş etkisiyle kuruyan cildin nem dengesini düzeltmeye yardımcı, komple bakım sağlayan ürünlerle tazelenip yenilenebilirsiniz.

Güneş koruyucu losyon, SPF 15 içeriğiyle cildi nemlendiriyor, güneşin zararlı etkilerinden koruyor ve hoş kokusuyla ciltte hoş bir ferahlama yaratıyor. Losyon aynı zamanda, ışıltılı ve sağlıklı bir görünümün anahtarı olarak cilt tonunu eşitliyor, cilde bronz bir görünüm veriyor ve cilt görünümünü düzgünleştiriyor. 7 etkili formülüyle, losyon Avon tarafından yaz aylarında cildine özen gösteren ve önem veren tüm kadınlara sunuluyor.

Yazın keyfini plajlarda sevdikleriyle denizden ve güneşten faydalanarak geçirmek isteyenlere yönelik geliştirdiği, güneş ürünleri ise cildi güneşten koruyor, yumuşatıyor ve yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Güneş koruma ve güneş sonrası nemlendirici bakım ürünleri içeren seri, yaz aylarında tüm ailenin güneş bakım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Korunmuş ve nem dengesi sağlanmış bir cilt için Derma 360 teknolojisiyle üretilen Avon Sun+ ailesi, 3’lü paket fiyat* fırsatıyla yazın vazgeçilmezlerinden biri olacak.

avon-sun-2016

Bakım serisi ürünleri ise içeriğindeki kakao yağı, E vitamini, güçlü antioksidanlar, papatya ve yulaf özüyle cildin 24 saatl boyunca nem dengesini koruyor. Büyük boy seçenekleriyle tüm ailenin cildini nemlendirip beslerken, parlaklık da sağlıyor.

Yaz aylarında da sağlıkla parlayan bir cilde kavuşmak için her ihtiyaca cevap veren Avon ürünlerine size en yakın satış temsilcisinden ulaşabilirsiniz.