Gülben Ergen, hayatında yeni bir yolculuğa çıktı: Erhan Çelik ile evlendi. Şirince’de, kır düğünü konseptiyle nikahı kıyılan Gülben Ergen-Erhan Çelik çifti çok mutlu görünüyordu. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak biz, Gülben Ergen’in gelinliğine bayıldık ama modeli de bir yerden tanıdık geliyordu; bulduk!

Gülben ergen gelinlik

Televizyon programları ve konserlerinde ışıltılı, taş işlemeli abiye elbise modelleriyle görmeye alışık olduğumuz Gülben Ergen, seçimini romantik gelinlik modellerinden yana kullanmış. Kolları tamamen dantel, derin dekolteli gelinliğinin uzun kuyruğu ve sade topuzuyla bütünlük içinde görünüyordu.

Gülben ergen gelinlik

Gözlerinden mutluluk akan Gülben Ergen’e bakarken, gelinliğini kime benzettiğimizi anladık: Kate Middleton! Şimdilerde ikinci kez anneliğe hazırlanan Kate Middleton’un dillere destan düğün töreni ve günlerce konuşulan gelinliğini, saçını biliyorsunuz; anlaşılan Gülben Ergen de onlardan biriymiş. Prensesin stilinden ilham alan Gülben Ergen’in görüntüsündeki en büyük fark, duvak kullanmaması gibi görünüyor.

gulben-dugun-4

Peki, sizin düşünceleriniz neler: Gülben Ergen’i gelin olarak beğendiniz mi, bu kez mutlu olacağına inanıyor musunuz? Biz, ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak Gülben Ergen’e sonsuza dek mutluluklar diliyoruz.

Gülben