gulsha-2

Evde cilt bakımı için kullanılan en doğal yöntemi yani gül suyunu kullanıyor musunuz? Gül suyunun cilde faydaları gerçekten çok güzel! Cildi nemlendiriyor, temizliyor ve her cilt tipine uygun sağlıyor. Şimdiye kadar bunu çok duydunuz ama değerlendirme fırsatınız olmadı mı? Belki de doğru zaman, bu zamandır!

Gül suyu cildin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor: Hücre yenilenmesine yardım ediyor, sağlıklı bir parlaklık veriyor, derinlemesine nem sağlıyor ve canlılık kazandırıyor. Ancak, her gül suyunun aynı etkide olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü üretimde doğal günlerin kullanılması ve hijyenik bir ortamda yapılması büyük önem taşıyor. Peki, ‘Hangi markayı tercih edelim?’ diyorsanız, sizlere ‘gülsha’ markasını tavsiye ediyoruz. Nedenlerini ise hemen aşağıda sıraladık!

gülsha ürünlerinin içinde paraben, alkol, SLS, suni boya ya da parfüm gibi maddeler bulunmuyor.

gülsha Rosa Damascena güllerinden ürettiği gülsuyu ve yağıyla, güneşin yıpratıcı etkilerine karşı cilde nem ve güzellik sağlıyor.

Sprey olarak veya pamuk yardımıyla uygulanabilen gülsha Ultimate Rose Water, cildi tazeliyor ve aromaterapik etkisiyle rahatlatıyor.

gülsha Perfecting Rose Elixir yüz yağı ise içinde barındırdığı saf gülyağı ve Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleriyle cildi nemlendirerek, yumuşaklık veriyor, yeniliyor ve ışıltı kazandırıyor.

gulsha-1

Ürünlerinin %95’ini ABD, Çin, Hong Kong, Singapur, Malezya ve Taiwan’a ihraç eden marka; Hong Kong’daki Sasa, Mannigns, Log on ve LCX mağazalarında yer alıyor. Amerika’daki Urban Outfitter’s noktalarında satılan gülsha ürünlerine, Türkiye genelinde seçkin eczanelerde bulunan standlardan ve www.gulsha.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Gül suyu fiyatları ise şöyle:

  • gülsha Ultimate Rose Water (200 ml)                   :   49 TL
  • gülsha Ultimate Rose Water Sprey (50 ml)         :   22 TL
  • gülsha gülsha Perfecting Rose Elixir (20 ml)       : 109 TL