Gül suyunun cilde faydalarını güzellik ve bakım için kullanmaya ne dersiniz? Makyaj temizliğini nazikçe ve cildinizi besleyerek yapmanız mümkün! Öyleyse, hemen yepyeni güzellik serisi haberini sizlerle paylaşalım.

Cilt bakımın vazgeçilmezi gül suyu NIVEA’nın MicellAIR Makyaj Temizleme serisi ile bir araya gelerek raflarda yerini aldı. Yeni NIVEA MicellAIR Gül Suyu İçeren Makyaj Temizleme Serisi, suya dayanıklı makyajı dahi ovalama gerektirmeden derinlemesine temizlerken, ciltte kalıntı ve yağlı bir his bırakmaz.

Formülündeki gül suyu tonik etkisi sağlayarak cildi kurutmadan arındırır, ferahlatır ve cilde sağlıklı bir görünüm kazandırır.                

MicellAIR Gül Suyu İçeren Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu yüz, göz ve dudaktaki suya dayanıklı makyajı ovalama gerektirmeden temizlerken ciltte yağlı bir his bırakmaz. Tüm cilt tiplerine uygun makyaj temizleme suyu, tonik etkisi de sağlayarak cildi arındırır ve derinlemesine temizler.

MicellAIR Gül Suyu İçeren Makyaj Temizleme Jeli Etkili formülüyle yüz ve dudak bölgesindeki suya dayanıklı makyajı kalıntı bırakmadan derinlemesine temizleyerken cildi kurutmaz, nazikçe arındırır.

MicellAIR Gül Suyu İçeren Süt & Tonik ile yüz ve dudak bölgesini ürün kalıntısı ve yağlı bir his bırakmadan temizlerken tonik etkisi sağlayarak cildi arındırır.