gobek-eritme-bitkicayi

Göbek ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmanız için denenmiş ve başarılı sonuç alınmış bitki çayı tarifimiz var! Aktardan kolayca temin edebileceğiniz malzemelerle hazırlanan göbek eriten bitki çayı yardımıyla harika bir görünüme sahip olacaksınız.Başlarken dikkat edilmesi gerekenler: göbek eritmek için çay tarifini her gün taze olarak hazırlamalısınız. Damak tadınıza göre sıcak veya soğuk içebilirsiniz. Ana ve ara öğünlerden 10 dakika önce bir bardak içmenizi tavsiye ederiz ki bu sayede daha az yiyerek daha uzun süre tok hissedeceksiniz. Şimdi, göbek eritmek için çay tarifimize geçelim.

Malzemeler,

1 tatlı kaşığı rezene

1 tatlı kaşığı anason

1 tatlı kaşığı papatya

1 tatlı kaşığı melisa

1 tatlı kaşığı kekik

1 çay kaşığı organik elma sirkesi

1 adet çubuk tarçın

1 litre kaynayıp birkaç dakika bekleyip ılınmış su

Hazırlanışı,

Göbek eritmek için çay tarifimizi geceden hazırlıyoruz; bu sayede bitkilerin özleri suya daha çok geçiyor ve faydasını görüyoruz. Çayı hazırlamak için 1 litre suyu kaynatıp birkaç dakika ılınmak için beklettikten sonra sürahiye alın ve içerisine tarçın, elma sirkesi, anason, rezene, papatya, kekik, melisa çaylarını ekleyip karıştırın. Sürahinin kapağını kapatın ki gece boyunca beklerken içerisine toz kaçmasın. Çayı isterseniz dışarıda bırakabilirsiniz, isterseniz ılındıktan sonra buzdolabına koyabilirsiniz.

Ertesi sabah çayınızı süzün ve başlangıçta tarif ettiğimiz gibi için.

Çayınızı şık bardaklarda kendinize sunmak, değer verdiğinizin bir göstergesidir. Siz bedeninize iyi davranırsanız, o da sizi mutlu edecek tepkiler verir; örneğin, zayıflar. Bu yüzden biz ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizlere, misafirlerinize nasıl hazırlıyorsanız, kendinize de öyle şık ve güzel sunumlarla çay ikram etmenizi öneriyoruz.