pilates-spor-hareketi

Diyet yaparak kilo veriyorsunuz, ancak göbeğiniz olduğu gibi duruyor mu? En yakın arkadaşınız ‘Yüksek Topuklar’ olarak, göbek eritme için egzersiz önerilerimiz var! Resimli anlatımla evde göbek eritme hareketlerini öğrenebilirsiniz.

Göbek eritme için egzersiz yaparken her bir hareketi 10 kez tekrar edip bir seti tamamlayın. Hareketler arasında 1 dakika dinlenin. Bu egzersizleri her gün yaparsanız, göbeğiniz daha hızlı eriyecektir. Spor sırasında motivasyon yükselten hareketli şarkılar dinleyebilirsiniz. Biz, Jennifer Lopez’in “Ain’t your mama” şarkısını çok seviyoruz!

Göbek eritmek için egzersizlere ek olarak günde yarım kilo verdiren yoğurt kürünü yapmanızı tavsiye ederiz. Metabolizma hızı yükselecek, göbekte yağlanmaya sebep olan tatlı isteği günden güne yok olacaktır. Ayrıca, günde ortalama 15 bardak su içmek, sık sık idrara çıkıp vücuttan yağ, ödem atmanıza yardım edecektir. Su içmenin faydalarından biri, vücudun yağ depolamasını önlemektir. Kabızlığın giderilmesine de yardımcı olur.

Göbek eritme egzersizlerine başlayalım!

aagobek-2103 09 aagobek-2103 07 aagobek-2103 04 aagobek-2103 03 aagobek-2103 08