Şimdiye kadar toplam 6 kez genital bölge lazer epilasyon seansına gittim. Kısım kısım tüylerin tamamı yok oldu. Başlangıçta ayda bir kez gittiğim seanslar, tüylerin azalmasıyla birlikte iki ayda bir kez yapılmaya başlandı. Lazer epilasyona başlamadan önce sir ağda yaptırıyordum ve bikini bölgemde batıklar vardı, ilk seans lazer epilasyon sonrasında bu sorundan da kurtuldum. Klasik yöntemlerde genital bölgede renk koyulaşmaları olmuşsa; lazer epilasyon, genital bölgedeki kararmalardan da kurtulmanızı sağlıyor.

 

Ağda, jilet, tüy dökücü krem gibi klasik yöntemlerle genital bölgedeki tüyleri temizleme zahmetli ve acılıdır. Lazer epilasyon ise bu bölgedeki tüylerden az acı ve kısa sürede tamamen kurtulma şansı sunuyor! Kızarıklık, morarma, batık, kıl dönmesi gibi klasik yöntemlerde karşımıza çıkan sorunlar, lazer epilasyonla tamamen ortadan kalkıyor. Lazer epilasyon aleti; genital bölgede tüylerin olduğu her alana uygulanabiliyor. Genital bölge lazer epilasyonu yaptırırken duyulan acı; sir ağda, cımbız gibi tüyleri kökünden alma işlemlerine göre yok denecek kadar az! İşlem, tüylerin yoğunluğuna göre 5-10 dakika arası sürüyor. Lazer epilasyon aleti; tüy köklerine atış yapmaya başladıktan kısa bir süre sonra uyuşuyor ve acı hissi ciddi oranda azalıyor.

 

Genital bölgenizde koyu renkli, kalın tüyleriniz varsa; şimdiye kadar dert ettiğiniz bu durumu lazer epilasyonla şansa dönüştürebilirsiniz! Her tür lazer epilasyon aleti; koyu renkli tüyleri daha iyi görüyor ve tam kıl köklerine atış yaparak çok kısa sürede etkisini gösteriyor. Yani bu ne demek oluyor? Genital bölgedeki yoğun tüylerden kurtulmak için saatlerce ve acı çekerek ağdayla uğraşmanıza gerek yok; lazer epilasyona başlayın ve sonsuza dek tüylerinizden kurtulun hem de 10 dakika içinde!

 

Benimle birlikte lazer epilasyon seanslarına başlayan iki arkadaşım; düzenli lazer epilasyon seanslarıyla genital bölgedeki tüylerinin ciddi oranda yok olduğunu ve tekrar çıkmadığını söylüyor. Yani, aklın yolu bir ve lazer epilasyon; istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yöntem!

 

Her yazımda önemle altını çizdiğim bir nokta var: lazer epilasyon yaptırdığınız merkezin sağlık kurallarına uygun olması, işlemi yapan kişinin gerçekten uzman ve bilinçli olması, kullanılan epilasyon aletinin son teknoloji gerekiyor. İşte ben, tüm beklentilerimi Nuri Battal Estetik Merkezi’nde Ayşegül Hanım’da buluyorum. Temizliğe önem veriyor, hangi renk tüye hangi lazerin uygulanması gerektiğini çok iyi biliyor, lazer epilasyona başlama mevsimi için doğru yönlendirmeler yapıyor. Kendimi, sonsuz güvenle Ayşegül Hanım’a teslim edebiliyorum.

 

Güzel haber: Lazer epilasyon uzmanı Ayşegül Hanım, Yüksek Topuklar’dan gelenlere özel indirim uyguluyor! Aşağıdaki numarayı arayıp Yüksek Topuklar okuyucularına özel fiyatı alabilirsiniz! Son lazer epilasyon seansımda, Yüksek Topuklar’da yazılarımı okuyup gelen iki kişiyle karşılaştım, gülümseyerek selamlaştık. İsimlerini öğrenemedim ama okuyorlarsa; tekrar selam ediyorum…

 

Gittiğim Lazer Epilasyon Merkezinin İletişim Bilgileri

 

Ayşegül Şenol – Lazer Epilasyon Uzmanı
Dr. Nuri Battal Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği
Adres: Valikonağı Caddesi, Numara: 83 Nişantaşı İstanbul
Telefon Numarası: 0212 232 33 34

 

 

Arzu Karabulut

 

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar – Moda Editörü
E-mail: arzu.karabulut@yuksektopuklar.net

Tüm Yazılarım için Tıklayın!