Bikini bölgesi lazer epilasyon acıyor mu?

maria-lazer-bacak

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verirken en önemli sebeplerimden biri, genital bölgedeki tüylerden kurtulabilmekti. Ancak aklımda, bikini bölgesine lazer epilasyon yaptırmak acıtır mı, genital bölge lazer epilasyon nasıl yapılır gibi sorular vardı. Önce kendime, tavsiye üzerine güvenilir bir lazer epilasyon uzmanı buldum sonrasında ise seanslara başladım. Şimdi sizlerle, lazer epilasyon yaptıran ve tüylerinden kurtulan mutlu kadınlardan biri olarak, tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bugün, herkesin çok merak ettiği genital bölgeye lazer epilasyon işleminden bahsedeceğim. Ancak öncesinde güzel bir haberle başlamak istiyorum: Lazer epilasyon yorumlarımı Yüksek Topuklar’da yazdığımı ve sizlerden çok ilgi gördüğünü lazer epilasyon uzmanı Ayşegül Hanım ile paylaştım. Bunun üzerine o bir jest yaptı ve ‘Yüksek Topuklar’dan gördüm’ diyerek lazer epilasyon yaptırmak isteyenlere %20 indirim fırsatı sunuyor. Şimdi gelelim, genital bölge lazer epilasyon deneyimlerime…

Şimdiye kadar toplam 6 kez genital bölge lazer epilasyon seansına gittim. Kısım kısım tüylerin tamamı yok oldu. Başlangıçta ayda bir kez gittiğim seanslar, tüylerin azalmasıyla birlikte iki ayda bir kez yapılmaya başlandı.

Kıl dönmesi, batık ve kararmalara iyi geliyor

Lazer epilasyona başlamadan önce sir ağda yaptırıyordum ve bikini bölgemde batıklar vardı, ilk seans lazer epilasyon sonrasında bu sorundan da kurtuldum. Klasik yöntemlerde genital bölgede renk koyulaşmaları olmuşsa; lazer epilasyon, genital bölgedeki kararmalardan da kurtulmanızı sağlıyor.

Ağda, tıraş bıçağı, tüy dökücü krem gibi klasik yöntemlerle genital bölgedeki tüyleri temizleme zahmetli ve acılıdır. Lazer epilasyon ise bu bölgedeki tüylerden az acı ve kısa sürede tamamen kurtulma şansı sunuyor! Kızarıklık, morarma, batık, kıl dönmesi gibi klasik yöntemlerde karşımıza çıkan sorunlar, lazer epilasyonla tamamen ortadan kalkıyor.

Sadece 10 dakikada genital bölge temizleniyor

Lazer epilasyon aleti, genital bölgede tüylerin olduğu her alana uygulanabiliyor. Genital bölge lazer epilasyonu yaptırırken duyulan acı; sir ağda, cımbız gibi tüyleri kökünden alma işlemlerine göre yok denecek kadar az! İşlem, tüylerin yoğunluğuna göre 5-10 dakika arası sürüyor. Lazer epilasyon aleti tüy köklerine atış yapmaya başladıktan kısa bir süre sonra uyuşuyor ve acı hissi ciddi oranda azalıyor.

tuylerden-kurtulmak

Kalın ve koyu renkli tüylerde daha etkili oluyor

Genital bölgenizde koyu renkli, kalın tüyleriniz varsa; şimdiye kadar dert ettiğiniz bu durumu lazer epilasyonla şansa dönüştürebilirsiniz! Her tür lazer epilasyon aleti koyu renkli tüyleri daha iyi görüyor ve tam kıl köklerine atış yaparak çok kısa sürede etkisini gösteriyor. Yani bu ne demek oluyor? Genital bölgedeki yoğun tüylerden kurtulmak için saatlerce ve acı çekerek ağdayla uğraşmanıza gerek yok; lazer epilasyona başlayın ve sonsuza dek tüylerinizden kurtulun hem de 10 dakika içinde!

Arkadaşlarım da lazer epilasyondan memnun kaldı

Benimle birlikte lazer epilasyon seanslarına başlayan iki arkadaşım; düzenli lazer epilasyon seanslarıyla genital bölgedeki tüylerinin ciddi oranda yok olduğunu ve tekrar çıkmadığını söylüyor. Yani, aklın yolu bir ve lazer epilasyon; istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yöntem!

Her yazımda önemle altını çizdiğim bir nokta var: lazer epilasyon yaptırdığınız merkezin sağlık kurallarına uygun olması, işlemi yapan kişinin gerçekten uzman ve bilinçli olması, kullanılan epilasyon aletinin son teknoloji gerekiyor. İşte ben, tüm beklentilerimi İstanbul Şişli’de hizmet veren Ayşegül Hanım’da buluyorum. Temizliğe önem veriyor, hangi renk tüye hangi lazerin uygulanması gerektiğini çok iyi biliyor, lazer epilasyona başlama mevsimi için doğru yönlendirmeler yapıyor. Kendimi, sonsuz güvenle Ayşegül Hanım’a teslim edebiliyorum.

hediye-nasil-secilir

Size özel indirim fırsatı var!

Güzel haber: Lazer epilasyon uzmanı Ayşegül Hanım, Yüksek Topuklar’dan gelenlere özel indirim uyguluyor! Aşağıdaki numarayı arayıp Yüksek Topuklar okuyucularına özel fiyatı alabilirsiniz! Son lazer epilasyon seansımda, Yüksek Topuklar’da yazılarımı okuyup gelen iki kişiyle karşılaştım, gülümseyerek selamlaştık. İsimlerini öğrenemedim ama okuyorlarsa; tekrar selam ediyorum…

Ayşegül Şenol – Lazer Epilasyon Uzmanı

Telefon numarası: 0505 622 21 65

Kendinize bu iyiliği yapın, ayda 1 kez seansa giderek başınıza dert olan istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız ve sonuç hem sizi hem eşinizi mutlu edecek 🙂

Arzu-Gansevoort

 

Arzu Karabulut

Yüksek Topuklar / Genel yayın yönetmeni

Yorum Yapın

vestel