Sıcak ağda veya jilet kullanımı, hormonal etkiler ve genetik yapı sebebiyle genital bölgesi kararması meydana gelebilir. Bu durumu herkesle paylaşamayız ama birçoğumuz, genital bölgede kararmadan rahatsızlık duyarız ve çözüm yolları ararız. Güzel bir haberim var: Genital bölge kararması için krem buldum!

Geçtiğimiz ay, Bulgaristan’ın Bansko şehrine gittiğimde Instagram’dan paylaşımlar yaptım. Takipçilerimizden birkaç kişi ‘Bulgaristan’da cilt lekeleri ve genital bölge kararması için giderici krem var. Biliyor musunuz?’ diye mesaj gönderdi. Hemen araştırmaya başladım ve hakkında olumlu yorumlar okudum. ‘Achromin’ isimli krem, koltuk altı veya genital bölgedeki koyu renklerin açılmasına, cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

Bansko’da birkaç eczaneye sordum ancak hafta sonu olduğu için krem ellerinde yoktu. Çok kalpten istemişim demek ki, ‘Yüksek Topuklar’ takipçilerinden Ebru Hanım’ın elinde Bulgaristan’dan getirdiği Achromin krem varmış, ‘Eğer isterseniz size gönderebilirim’ dedi. Bu habere çok sevindim ve özel bir ricada bulundum: Bir hediye çekilişiyle takipçilerimizi bu etkili kremle tanıştırmak istedim. Teklifim kabul edildi ve geçen hafta Yüksek Topuklar Instagram sayfasında genital bölge kararması için krem hediye çekilişi yaptık. Sonuçlar açıklandı ve şu an hediyeleri yolda!

Bu arada ben de kremi kullanmaya başladım. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulama yapmak gerekiyor. En etkili sonuçlar için 2 hafta boyunca düzenli sürülmesi tavsiye ediliyor. Kremin formülünü incelediğimde ‘paraben’ maddesi içermediğini, ayrıca güneş ışınlarına koruyucu etkisi olduğunu gördüm. İlk kullanımlarda dahi, şaşırtıcı derecede renk açılmaları oldu. Şimdi, önümüzde yaz tatili varken ‘Achromin’ kremi kullanmaya devam edeceğim.

Bence çok güzel bir kokusu ve yapısı var. Kolayca sürülüyor ve cilt tarafından hızlıca emiliyor. Her cilt tipine uygun olması artı bir özellik diye düşünüyorum. Açıkçası, bu kadar kısa sürede etki göstermesini beklemiyordum ama ‘Achromin’ krem beni şaşırttı. Gerçekten mutluyum, çünkü uzun zamandır genital bölge kararması için bu tarz bir krem arıyordum. Ben memnun kaldım.

Ayrıca, Bulgaristan göçmeni veya Bulgaristan’a sık sık giden kremi kullanan takipçilerimizden de olumlu yorumlar ve mesajlar aldım. ‘Achromin’ krem yüzde, koltuk altında ve genital bölgede kullanılabiliyor.

Eğer siz bu kremi almak isterseniz, Bulgaristan’a gitmeniz şart değil. İnternette birçok güvenilir sitede uygun fiyatlara satılıyor. Örneğin, ben 2 kutu kremi 40 TL’ye aldım ki aslında bir kutu alsam da yetermiş. Birazcık sürdüğümde bile yeterli oluyor. Diğer kutuyu ablama hediye edeceğim.

İşte, benim genital bölge kararması için krem önerim böyle… Eğer siz de kullanmışsanız aşağıya yorumlarınızı yazarsanız çok memnun olurum. Farklı bir marka varsa, onu da tavsiye edebilirsiniz.

Genital bölge veya koltuk altı kararmasında doğal çözümler tercih ediyorsanız, daha önce ‘Yüksek Topuklar’ sitemizde bir yazı yayınlamıştık. Hemen aşağıda verdiğim bağlantıya tıklayıp okuyabilirsiniz.

TIKLA OKU: DOĞAL ÇÖZÜMLERLE GENİTAL BÖLGE KARARMASINI GİDERMENİN YOLLARI

Arzu Karabulut // Yüksek Topuklar

Soru ve önerileriniz için bizi takip etmek için buraya tıklayın