Ancak sana şunu söylemek zorundayım ki; bir kadın bir adamı çok severse, onunla birlikte olmak için her şeyi göze alır ve elinden geleni, hatta gelmeyeni yapar. Kadınların gücü, erkeklerin tahminlerinin çok üstündedir.

O yüzden, oturup biraz düşünmeni istiyorum. Eğer senin yanına gelmiyor, buluşmuyor ve mümkün olduğunca kaçıyorsa, aslında bu ilişkiyi bitirmenin bir yolunu arıyordur. Bir anda ayrılmak isterse, senin vereceğin tepkiyi göz alamadığı için, böyle soğutarak, yavaş yavaş bitirmeye çalışıyordur.

Sen şimdi kararını ver! Yolunu çizip mutlu olacağın başka biriyle hayatına devam etmek mi; yoksa seni sürekli göz ardı edecek bir kadınla zar zor yürüyen bir ilişkinin içinde yer almak mı? Karar senin!

Sevgilerimle

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü

candan.unal@yuksektopuklar.net

Twitter: @candanunal

Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler


Okur mektubu


Sevgili Candan Hanım, ben yaklaşık 8 aydır sevdiğim kızla beraberim. İlk başlangıçta çok farklıydık mutlu, huzurlu anlayışlı bir ilişki yaşıyorduk ama şimdi öyle ki kız arkadaşım bana soğuk davranıyor. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………