Bu yıl evlenecekler için, 2018 gelinlik modelleri, zengin işlemeler, minimal çizgiler, transparan ve dinamik detaylarla dikkat çekiyor. Yüksek Topuklar ekibi olarak, gelinlik modasını yakından takip edenler için en güzel gelinlik modellerini derledik.

2018 yılının gelinlik trendleri arasında, omuzları ortaya çıkaran seksi modeller yer alıyor. Omzu açık gelinlikler, güzel tenlerini sergilemek isteyen gelinler için mükemmel bir tercih olabilir.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da, boncuklar, üç boyutlu çiçekler, işlemeler ve danteller gelinliklere zengin bir hava katıyor.

Sadelikten yana olan gelin adayları için, net kesimler ve minimal tasarımlar bu senenin trend gelinlikleri arasında. Abartıdan uzak bu gelinlikler kesimleriyle ve tarzlarıyla ön plana çıkıyor.

Daha çok kış düğünleri için tercih edebileceğiniz modeller de mevcut. Akan dantel kumaşlar ve küçük dekoltelere sahip bu gelinlikler, masum ve asil duruşlarıyla dikkat çekiyor.

Son olarak, daha dinamik formlar tercih ederseniz, katlı etekler ve geniş kollar özel gününüzde daha çekici görünmenize yardımcı olacaktır.

En yakın arkadaşınız olarak, sizlere sunduğumuz 2018 yılının en güzel gelinlik modellerini görmek için sayfayı aşağı doğru kaydırabilirsiniz.

Düğün hazırlıkları hakkında diğer yazılarımız:

En güzel gelin saçı modelleri

Gelin makyajı için önemli ipuçları

Düğün gününe özel parfüm önerileri