Çekip gidebilenlerdensin demek sen; git o zaman! Egonla, havanla, vahşetinle çıktın ya bu kapıdan, aynen öyle dur, düşme iki günde ayakaltına.


Madem bu kadar çabuk yerle yeksan olabiliyor anılar, hayatlar, yaşananlar; hadi bas git hiç arkana bakmadan. Bıyık altından gülümser gibi, göz ucuyla seyretme beni uzaktan.


Benim ne yaptığımı merak etme artık, kiminleyim diye soruşturma. Başkasının koynunda mı uyanırım, başkasıyla sevişir miyim, yahu bunlardan sana ne? Artık senin üstüne vazife mi benim bedenimi saracaklar?


Kıskançlığı boş ver sen, kıskanmak sahip olduğunda değerlidir. Yoksan, biz de yokuz demektir. Benim varlığım madem tekil, sen de tek kalacaksın ve bu aşk bitmiş demektir.


Ağladığım şarkıları dinleme artık veya mesaj atma bana radyoda çalan şarkıyı, biz bittik ya hatırlasana… Hani sen gittin bir gece yarısı kim bilir kimin koynuna, işte o karanlık saatlerde biz bittik.


Sen birilerinle sevişmeyi denediğinde, ben kendime bıçak saplıyordum. Ben kanadıkça, sen kim bilir hangi zevkle inliyordun. İşte o acı dolu saatlerde bittik biz. Sen ve ben yoktuk artık. Sen başka bir yerlerde, başka bedenlerde, başkalarıyla siz oluyordun. Ben ise adımın yanından adını silmeye çalışıyordum.


“Bu acıyı bana nasıl unutturacaksın?” diye sordum gözlerinin içine bakarak, “unutursun!” dedin. Bütün yaptıklarından daha ağır bir suç işledin.


Şimdi söylediğin bu sözleri hatırlayacaksın, madem o kadar erkeksin; aslanlar gibi sen beni unutacaksın!


Candan Ünal


Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü


candan.unal@yuksektopuklar.net


Twitter: @candanunal


Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler


*Tüm hakları Yüksek Topuklar.net’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.