gecmisi-sifalandirmak

Geçmişte yaşadığımız kötü deneyimler bugünümüzü etkiliyor. O yükleri üzerimizden atıp şimdinin tadını çıkarmalı ve hayatı daha etkin yaşamalıyız, öyle değil mi? Ben bu istek ve umutla geçmişi şifalandırma meditasyonu yaptım. Hissettiklerimi ve sonrasında olanları sizinle paylaşıyorum.

Meleklerle geçmişi şifalandırma çalışmasına başlamak için Beki İkala Erikli’nin hazırladığı CD’den yönlendirmeleriyle hazırlıklarımı yaptım, rahat bir yere uzandım ve tamamen teslim olarak meditasyona başladım. Gözümün önüne gelen görüntüler, hissettiklerim çok ilginçti ve gerçekten de merak ettiklerime cevap veriyordu. Birazdan, geçmiş yaşam terapisi sırasında gördüklerimden hatırladıklarımı okuyacaksınız. Beni çok rahatlattı ve mutluluk tutumuma ve kendime biraz daha yaklaşmamı sağladı. CD ile yapılan bu şifalandırmayı, hayatınızdaki sorunları çözene kadar istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Geçmişte bir kızım varmış

Üzerimde beyaz bir pijama takımı var, ayaklarım çıplak. Bir an 13-14 yaşımdayım, bir an şimdiki yaşımda. Yanımda bir kız çocuğu var, uzun sarı saçlı, beyaz tenli. Elimi tutuyor, meğer o benmişim. Ben öylece duruyorum. Kızım elimi tutuyor. Sonra bana sarılıyor, beni kokluyor ama ben yine dimdik duruyorum ve kızıma kayıtsız kalıyorum, ona sarılmıyorum. Bu sırada gözlerim doluyor.

Annemi arıyorum

Zamanı ileri alıyoruz, ayağımda takunyalar var, bu kez ben 6-7 yaşımdayım, bizim evin tuvaletinden çıkmışım. Evde, büyük annem ve annem var diye biliyorum, görünmüyorlar ama var olduklarını biliyorum. İkisini de arıyorum. Aralıkta bir oraya bir buraya gidiyorum. Acıya benzer bir his yaşıyorum. Sağ göğsüm elektiriklenmiş gibi hissediyorum.

melek-kartlari-duyurusu

Kimse beni görmüyor

Zamanı daha ileri alıyorum, ayağımda siyah yüksek topuklu ayakkabılar ve üzerimde kalem etekli, lacivert bir takım var. 35-40 yaşlarımdayım, siyah saçlıyım ve farklı bir yüzde, vücuttayım, uzun boylu olduğumu hissediyorum. Etrafta insanların koşturduğu banka gibi bir ofisteyim, yalnız başıma ayakta duruyorum. Kimse beni fark etmiyor, dimdik duruyorum ve etrafa bakıyorum. Burada da yalnızım.

Geçmiş yaşam meditasyonundan sonra olanlar

Ben şimdi kimi affetmeliyim diye sorduğumda ilk olarak annem geliyor. Derin derin aldığım her nefeste annemi affetmeyi diliyorum. Sevdiklerime zarar veren, lanet okuyan her şeyi tüm zamanlarda bırakıyorum, bizden uzak olmasını istiyorum.

İlk başladığımda vücudumda en çok midemi hissediyorum. Bana verdiğin mesaj nedir dediğimde çok kısa bebek cevabını duyuyorum. İlerleyen dakikalarda ışıkları hissediyorum. Şuan derin bir uykudan uyanmış, uzak bir yoldan gelmiş gibiyim.

Anlıyorum, içimdeki çocuğu sevmeliyim ve annemi de… Ben Allah’ın sevgili kuluyum ve ben inanmaya devam ettikçe bu hep böyle oldu. Allah beni koruyor ve bana bereketli yollar sunuyor, güzel insanları karşıma çıkarıyor, hep de böyle oldu. Ben de tüm zamanlarda yalnızlık, çocuk yapmama, aile kurmama, dışlama gibi konularda ettiğim tüm yeminleri bırakıyorum. Ben sevgiyim. Ben Allah’ın sevdiği kullarından biriyim. O her şeyin en mükemmelini yapar ve beni de yaptı. Şuanki halimle harikayım. Yüreğimden geçen her şeyi yapabilecek güce sahibim çünkü bana bu gücü veren, sonsuz gücün sahibi Allah’tır… Kendimi sıcak ve hafif hissediyorum.

Geçmiş yaşamı şifalandırmayı deneyenler var mı?

Benim gibi geçmiş yaşam şifalandırmayı deneyenler var mı? Tecrübeleriniz neler? Kendinizi nasıl hissettiniz? Yorumlarınızı paylaşırsanız, bizim gibi ışığı arayan kişilere yardımcı olursunuz.

Sevgilerle,

Arzu Karabulut

Yüksek Topuklar // Genel Yayın Yönetmeni

Melek tarotu