En ünlü gece kulüplerinden birine davet edildiniz, eğlence dolu bir gece sizi bekliyor ama aklınızda mutlaka yanıtlanması gereken bir soru var: gece kulübüne giderken ne giyilir? Telaşlanmayın, hayatın her anında yanınızda olan ‘Yüksek Topuklar’, yardımınıza koşuyor.

Gece kulübünde ne giyeceğinize karar vermeden önce gideceğiniz mekanı önceden araştırmanızda fayda vardır. Reina, Sortie, Ulus 29, Suppler Club gibi ünlü kulüplerin ortak bir tarzı vardır: en yüksek topuklu ayakkabıyı giyebilirsiniz ve en pırıltılı elbisenizle rahatça dans edebilirsiniz. Gece kulüpleri için diz hizasında ve mini elbiselerle yapılmış kombinler uygundur; uzun elbiseler sizde sanki düğüne gelmiş gibi bir hava yaratır ve biz bunun olmasını asla istemeyiz!

Kulübün en çekici kadını olmak için mini bir elbise ve yüksek topuklu ayakkabı sizi kurtaracaktır ancak saygınlığınızı da korumanız gerekir. Şık görüneyim derken aşırı dekolte sebebiyle ucuz görünmek istemezsiniz, öyle değil mi? Aynı anda iki dekolteden fazlasını kullanmayın; göğüs ve bacak varsa sırt olmasın örneğin…

Yazlık, ucu açık ayakkabılarınızı kulübe giderken rahatlıkla giyebilirsiniz ama tabii ki mekana taksi veya otomobille gitmeniz gerekiyor. Mini bir kürk veya yerlere kadar uzanan havalı bir kürk, mekana girerken gözlerin üzerinizde olmasını sağlar; koltuğunuza otururken kürkünüzü öyle bir savurarak üzerinizden çıkarırsınız ki herkese size hayranlıkla bakar!

Evet, şimdiye gece kulübüne giderken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değindik; şimdi kombinlere bakma vaktidir!

Gece kulübü elbiselerini görmek için fotoğrafların üzerine tıklayın!