Plajda zayıflamak ister misiniz? Yeni bir spor türü olan Miha Bodytec teknolojisi, buna olanak tanıyor. Nasıl mı? Yüksek Topuklar ekibi olarak yeni olan bu spor türünü araştırdık. Miha Bodytec teknolojisini öğrenmek için okumaya devam edin.

Dünyada ve Türkiye’de pek çok profesyonel sporcunun da kullandığı Alman Miha Bodytec teknolojisi ve uzman eğitmenleriyle birlikte kişiye özel antrenman hizmeti sunan Fit In Time, Çeşme Alaçatı’daki Propaganda Beach ve Bodrum Yalıkavak’taki Xuma Beach’te Fit In Time boxkonsepti ile spor tutkunlarına spor yapmanın en keyifli halini sunuyor. Alaçatı’nın en güzel plajlarından birinde bulunan Propaganda Beach’te yerini alan Fit In Time, Türkiye’nin en önemli spor eğitmenleriyle hizmet veriyor.

fitbox-2808-2

40’a yakın stüdyosu ile fitness alanında Türkiye’nin ilk ve öncü kişiye özel antrenman stüdyosu zinciri olan Fit In Time, Bodrum ve Çeşme’de tatil yapan spor tutkunlarının ayağına kadar geliyor. 

Yaz tatili sebebiyle spor hayatına ara vermek istemeyen ya da yaz coşkusu ile spora başlamak isteyen herkes için kısa sürede çözüm sunan Fit In Time, spor severleri eğlenceli egzersizlerle birlikte, DJ performansları eşliğinde deniz kenarında buluşturuyor.

fitbox-2808-1

Haftada bir gün sadece 25 dakikasını ayırarak, Türkiye’nin en gözde plajlarında spor yapabilecek olan Bodrum ve Çeşme tatilcileri, bir yandan eğlenirken bir yandan da spordan uzaklaşmadan formda kalmaya devam edebiliyor.

Haftada 1 gün, 25 dakikada yapılacak ilk antrenmandan sonra bile pozitif etkilerini hissettiren Fit In Time, antrenman sonrasında vücuttaki yağ yakımı etkisinin yaklaşık üç gün boyunca sürmesini sağlıyor. Fit In Time, Fit In Time box konsepti sayesinde, tatilde yağ yakmak, forma girmek ve performans arttırmak isteyen herkese eğlenceli bir çözüm sunuyor.