Kadınlar bilir, erkekleri evliliğe ikna etmek zordur. Peki, evlenmek isteyen erkekler nasıl davranır? Bunu nasıl anlarsınız? Birçok ilişkide düşünülen şey olan bu sorunun cevabını Yüksek Topuklar ekibi olarak sizler için araştırdık ve erkeklerin bazı davranışlarını mercek altına aldık.

Dürüst ve samimidir

Sizinle bir ömür paylaşmak isteyen erkek, size her konuda samimi davranır ve kırılacağınızı bildiği zaman bile dürüst olmaktan asla vazgeçmez.

Size değer verir ve sizi dinler

Fikirlerinize her zaman saygı duyan sizi her konuda dinleyen bir erkek sizinle ciddi düşünüyor demektir. Bazı erkekler için kadınların fikirlerine önem vermek zordur. Bir erkek bunu ancak evlenmek istediği kadına yapar.

Hayatına sizi dahil eder

Evlilik ömür boyu beraber olmaktır. Sizinle evlenmeyi düşünen bir erkek hayatına sizi dahil eder. Hobilerini beraber yaparsınız ve hoşlandığı şeyleri öğrenmeye çalışırsınız.

Kaçan kovalanır’a son!

Ciddi düşünen bir erkek çok fazla gururlu davranmaz ve kaçan kovalanır oyunlarına başvurmaz. Sizi tamamen karısı olarak gördüğü için oyunlar oynamak yerine konuşmayı ve problemi çözmeye çalışır.

Ailesi ve sevdikleriyle sizi tanıştırır

Evlenmek isteyen bir erkek sizin her zaman yanınızda olmak ister ve onunla her anını paylaşmanızı diler. Sizi ailesiyle, yakın arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle tanıştırır. Onlarla akşam yemekleri yer ve geleceğe dair planlar yaparak aileye girersiniz.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Erkekler kadınlardan ne ister?

Erkeklerin hoşlanmadığı davranışlar

Erkekleri baştan çıkarmanın yolları