Birçok ünlü isim, hayata zor koşullarda başlamış bebekleri evlat edinerek, onların kaderlerini değiştirdi. Anne olmak için doğurmanın şart olmadığını herkese gösterdiler. Maddi güçlerinin de sağladığı imkanlar sayesinde, çok sayıda çocuğu evlat edinen ünlüleri sizler için derledik. İşte evlat edinen ünlü isimler

Esra Akkaya 

Esra Akkaya, ikiz bebeklerini hamileyken kaybetti. Ancak, çocuk isteğinden vazgeçmedi. Defalarca tüp bebek tedavisi görmesine rağmen bebek sahibi olamadı ve evlat edinmeye karar verdi. Etiyopya’dan Can Alex ismini verdiği bir bebeği evlat edindi. Esra Akkaya, 5 yaşında olan oğlu ile sakin ve mutlu bir yaşam sürüyor.  

Nilüfer

Pop müziğin sevilen sanatçısı Nilüfer, 1999 yılında Ayşe Nazlı adını verdiği bebeği evlat edindi. Reha Muhtar’ın da babalık yaptığı Ayşe Nazlı büyüdü, genç kız oldu.

Hatice Aslan

Ünlü oyuncu Hatice Aslan, 17 Ağustos Gölcük depreminde tüm ailesini kaybeden Ece Dizdar’ı evlatlık edindi. Ece’yi gördüğünde, Ece’nin 16 yaşında olduğunu ve depremden dolayı büyük bir travma yaşadığını söyleyen Aslan, birlikte tüm zorlukların üstesinden geldiklerini de her defasında dile getiriyor.

Charlize Theron

Dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron, önce oğlu Jackson’ı, Jackson 3 yaşına geldiğinde de kızı August’u evlat edindi. Charlize Theron her fırsatta anne olmaktan gurur duyduğunu söylüyor.

Madonna

Madonna 2006 ve 2009 yıllarında Malavi’de iki erkek bebeği evlat edindi. Üstelik bunu kanunları çiğneyerek yaptı. Mercy ve David şimdi kocaman oldu. Geçtiğimiz yıl da, yine Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edindi.

Sandra Bullock

Sandra Bullock, 2010 ve 2015’te iki bebek evlat edinerek onların hayatlarını değiştirdi. Hayatları boyunca her zaman yanında olacağını söyleyen Sandra Bullock, çocuklarıyla çok mutlu görünüyor.

Meg Ryan

Meg Ryan’ın bir oğlu vardı. Daha sonra Çinli bir bebeği evlat edindi. Şimdilerde genç bir kız olan Daisy, annesiyle sık sık objektiflere yansıyor.

Sharon Stone

Sharon Stone üç erkek annesi. Onları doğurmamanın kendisini hiç üzmediğini, onların kendisini seçtiğini her fırsatta dile getiriyor.

Nicole Kidman

Bir zamanlar Tom Cruise ile evli olan Nicole Kidman, o dönemde Connor ve Isabella adında iki bebeği evlat edindi.

Angelina Jolie

Ve tabii ki evlat edinme denince akla ilk gelen isim Angelina Jolie. Brad Pitt ile evlenmeden önce bir bebeği evlat edinen Jolie’nin 3 evlatlık toplam 6 çocuğu var.

TIKLA OKU: Tüp bebekle hamile kalan ünlüler