farmasi
farmasi

Eve pozitif enerji vermenin 5 yolu

Evinizin kötü bir enerjisi olduğunu düşünüyorsanız, onu değiştirebilirsiniz. Huzurlu ve iyi enerjiye sahip bir ev ortamı, ruh halinizi hep yüksek tutar. Güne daha mutlu uyanır ve gün boyu verimli olursunuz. İşte eve pozitif enerji vermenin 5 yolu

Evinizi mutlaka havalandırın!

farmasi

Sabahları okula veya işe yetişmek için hızlıca hazırlanıyor olabilirsiniz. Bu koşuşturma, evi havalandırmanızı ve perdeleri açmanızı unutturabilir. İyi bir enerji için, eve hava girmesi gün ışığının girmesi çok önemlidir. Bu yüzden, sabah uyanır uyanmaz cam ve perdeleri açmayı unutmayın.

Evinizi yeşillendirin!

Evinizin istediğiniz bir bölümünde, yeşil bitkiler yetiştirebilirsiniz. Bitkiler, hem evinize renk katar hem de tertemiz bir hava yaratır. Ayrıca, çiçeklerle ve bitkilerle ilgilenmek enerjinizi yükselterek kendinizi iyi hissettirecektir.

Rahatlatan kokular kullanın!

Ruhunuzu dinlendirmek ve rahatlatmak için, evinizde aromatik kokular kullanabilirsiniz. Lavanta yağı, dinlendirici özelliğiyle bilinen güzel kokulu yağlardandır. Tütsü gibi yöntemler de sizi dinlendirerek ruhunuza iyi gelir. Ancak, sprey kullanmak yerine çubuklu cam şişelerin içinde bulunan kokular hem daha sağlıklı hem de daha dekoratiftir. 

Doğru ışıklar tercih edin

Fazla ve beyaz ışıklı ortamlar gözlerinizi yorar ve rahatlamanıza engel olur. Dinlendirici ve daha rahat bir ortam için sarı ışık kullanmanız daha doğru olur. Sarının da en yumuşak tonunu seçmeye özen gösterin. Ayrıca, büyük avizeler yerine küçük lambalar veya bir lambader çok daha güzel bir görüntü yaratacaktır.

Kötü enerjiyi adaçayıyla atın!

Evinizde veya kendi ruh halinizde kötü bir enerji olduğunu hissediyorsanız, adaçayıyla bu negatif enerjiden kurtulabilirsiniz. Kızılderili kültürüne dayanan bir yöntem olan adaçayı yakma yöntemi, rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bu etkisi, artık çoğu kişi tarafından kabul edilmiştir.

Eve pozitif enerji vermenin yollarını öğrendiniz.

7 adımda evinizi bahara hazırlamak için tıklayın!

Yorum Yapın