Basen, göbek ve bacaklara yerleşmiş yağlardan kurtulmanın en iyi yolunun spor yapmak olduğunu biliyorsunuz. Eminiz ki “Yüksek Topuklar” kadınları, spor yapmayı çok istiyor ancak iş, ev ve özel hayatta sorumlulukları fazla olduğu için zaman ayıramıyor. Sizin için araştırdık ve evde spor yapmanın kolay yolunu bulduk; haydi okumaya!

Spor salonlarına gitmek için fırsat bulamayanlara müjde. Artık internet üzerinden spor eğitmenlerinin verdiği derslerle formda kalmak Gymoda ile çok kolay.

Gymoda.com internetsitesi spor salonlarına gitmek için vakti olmayanlara büyük bir imkan sunuyor. Türkiye’nin en deneyimli spor eğitmenlerinin “size özel” hazırladıkları egzersiz programlarına internet üzerinden takip ederek sağlıklı v eve fit bir vücuda sahip olmanızı sağlıyor. Spor eğitmenlerinin eğitim videolarının bulunduğu Gymoda’da aynı zamanda size özel yardımcı beslenme bilgileri yer alıyor.

gymoda-2

Gymoda ayrıcalığından yararlanmak çok kolay. Gymoda.com internet sitesine giriyorsunuz. Gymoda.com’un spor eğitmenleri Mehmet Çetin, Erhan Ünal, Deniz Sisa, Sinem Doğu ve Tuğçe İnam’ın hazırladıkları eğlenceli ve dinamik “Kilo vermek”, “Vücut şekillendirmek, “Fit Cardio”,” Yoga”, “Pilates” ve “Extreme”spor eğitimlerinden size uygun olanını seçiyorsunuz.

Dersleri bire bir takip edip uygulayarak sporunuzu internetin olduğu her yerde yapabiliyorsunuz.

Üstelik Gymoda’da, ilk bir ay ücretsiz…

İletişim:

Burç Oktay 05327733899

vitringez