evde-sac-bakimi-krem

Boya, saç düzleştirici kullanımı, soğuk hava, şampuan gibi etkilerle saçlarımız zarar görebilir. Dolgun, parlak ve güzel saçlara sahip olmak istiyorsak, saç bakımına özen göstermeliyiz. 5 dakikada evde yoğun saç bakımı fırsatı sunan bakım maskeleriyle hayalimizdeki saçlara kavuşabiliriz!

Zamana karşı yarışan kadınlar olarak evde saç bakımı yapıp kuaför kalitesinde sonuçlar almak bizi çok mutlu eder! Saç tipimize uygun bakım yöntemini kullanarak ve sadece 5 dakika ayırarak dolgun ve canlı saçlara sahip olabiliriz.

Saçlarımıza dost bakım maskelerini seçerken dikkat etmemiz gereken bazı püf noktaları var:

Bilimsel araştırmalar saç sağlığı için faydalı besin ve mineralleri kanıtlıyor. Protein özleri, A, B, E vitaminleri, potasyum ve kokusuz sarımsağın saçları güçlendirdiği, yeni saç tellerinin oluşmasına katkı sağladığı deneyimler sonucunda görülmüştür. Tüm bu özleri içeren “NuNaat Cream” ile saçlarınızda mucizevi değişimler olacaktır.

  • Saçlarınız parlaklık ve esneklik kazanır.
  • Kepeklenme, kaşıntı ve deride kızarıklık sorunu çözülür.
  • Saç dökülmesi azalır, yeni saç folikülleri oluşur.
  • Saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.
  • Boya, röfle gibi işlem görmüş saçların hızlıca toparlanmasını sağlar.

naatcream-3

Bitkisel içeriğiyle “NuNaat Cream” saç bakım kremini kullanmak çok pratiktir. Saçları ağırlaştırmaz, temiz ve parlak bir görünüm kazandırır. Saç uçlarından diplerine kadar sürülebilecek kadar güvenli içeriğe sahiptir. Diğer saç bakım maskelerinin aksine, saçlardan kolayca arındırılır; kesinlikle yağlı görünüme sebep olmaz.

NuNaat Cream nasıl kullanılır?

Temiz ve hafif nemli saçlara fındık tanesi büyüklüğünde NuNaat Cream’i diplerden uçlara kadar sürün. Geniş dişli bir tarakla tarayıp her bölgeye yayılmasını sağlayın. 5 dakika saçlarınızda bekletin ve ılık suyla durulayın. İşte bu kadar kolay!

NuNaat Cream kullanımı öncesi ve sonrasını görüyorsunuz.
NuNaat Cream kullanımı öncesi ve sonrasını görüyorsunuz.
NuNaat Cream nerede satılır?

“NuNaat Cream” resmi web sitesinde ve tüm marketlerde satışa sunulmaktadır. İsterseniz marketlerden isterseniz http://www.nunaatturkiye.com/ web sitesinden alabilirsiniz. Üstelik, şimdi %40’a varan indirimlerle bu harika saç bakım ürünlerine sahip olabilirsiniz.

naatcream-1