evde-lazer-epilasyon-1

Evde lazer epilasyon nasıl yapılır?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için evde lazer epilasyon yapanların sayısı giderek artıyor. Özellikle, yaklaşan yaz mevsiminde rahatça giyinmek, özgür hissetmek için kalıcı epilasyon tercih ediliyor. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak size, evde lazer epilasyon imkanı tanıyan yeni bir cihazdan bahsetmek istiyoruz.

Uzun süre pürüzsüz bir cilt elde etmenin güvenilir ve neredeyse acısız bir yolunu kadınlarla tanıştıran Braun Silk-expert IPL, SensoAdapt™ ten rengi sensörüyle devrim yaratıyor. Etkili bir uygulama için ten rengini sürekli olarak ölçen bu teknolojisi, etkin, hızlı ve güvenli bir uygulama için optimal ışık yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor.

En hızlı IPL teknolojisine sahip YENİ Silk-expert IPL ile Braun , kadınların evlerinin rahatlığında en güvenli ve etkili şekilde uygulamalar yapmasını sağlayan SensoAdapt™ teknolojisini de getiriyor.

  • Evde lazer epilasyon güvenli midir?

Braun Silk-expert IPL, 120.000 atım üretme kapasitesine sahip. Bu, sadece alt bacak, ön kol ve bikini çizgisi veya yüzde kullanılması halinde atımların yaklaşık 14 yıllık kullanım sağladığı anlamına geliyor. Tüm vücutta uygulandığında ve yeniden uzamayı önlemek üzere bakım uygulamaları yapıldığında bile atımlar, yaklaşık 6 yıllık kullanım sağlıyor.

[wp_ad_camp_2]

  • Evde lazer epilasyon hızlı mıdır?

Enerji yoğunluğuna bağlı olarak her 0.9-1.9 saniyede bir atım yaparak yüksek enerji seviyelerinde mevcut olan en hızlı IPL teknolojisini sunan Braun, bacaklardaki uygulamanın 8 dakika içerisinde tamamlanmasını sağlıyor.

evde-lazer-epilasyon-2

Braun Silk-expert IPL, klinik olarak test edilmiş ve FDA tarafından onaylanmıştır. Klinik deneme*, dört haftalık uygulamanın ardından kadınların tüy uzamasında önemli bir azalma yaşadığını göstermektedir:

Kadınların %94’ü, sadece üç aylık kullanımın ardından gözle görülebilir sonuçlar elde ettiğini söylemiştir*.

Kadınların %89’u en son uygulamalarından itibaren 12 ay sonra bile gözle görülür tüy azalması yaşamıştır*.

Neredeyse ağrısız olan bu tüy alma sistemi, kadınlara tek seferde tüm tüylerini alabilmeye yönelik bir çözüm sunarak yüz bölgesinde ve ayrıca vücudun tamamında kullanılabiliyor.

  • Evde lazer epilasyon ekonomik midir?

Yapılan araştırmalara göre kadınlar, hayatları boyunca, yaklaşık 70 bin TL ağdaya ve yaklaşık olarak 30 bin TL de jilete ve tüy dökücü malzemelere harcama yapıyor. Aynı araştırma, bir kadının hayatının 58,4 gününü ağda yaparak geçirdiğini gösterirken bu oran jilet ve tüy dökücü malzemeler için ortalama olarak 53,6 gün… Ağda yapmayı tercih eden kadınlara kıyasla lazer epilasyonu tercih eden kadınlar, hayatları boyunca, yaklaşık olarak 60 bin TL biriktirebilirler.

YENİ Braun Silk-expert IPL’in tavsiye edilen satış fiyatı 1499 TL

koltukalti-banner