sporcu-kadin

Evde kolay zayıflama ve istediğiniz kıyafetleri giymek istiyorsanız, her biri denenmiş ve kolay zayıflama önerilerimizden faydalanın! Özel haberimizi sonuna kadar okuduğunuzda, kilo vermenin aslında zannettiğiniz kadar zor olmadığını göreceksiniz; bize güvenin!

Fark etmeden spor yapın

Çamaşır asarken, makineye bulaşık yerleştirirken, sofrayı toplarken hareket fırsatı yaratmak için tek seferde tek bir iş yapın: örneğin: elinize birden fazla tabak alıp dolaba yerleştirmek yerine her bir tabak için eğilip kalkın, böylece fark etmeden spor yapacaksınız.

[wp_ad_camp_2]

Bir taşla beş kuş vurun

Kilo almanın en önemli nedenlerinden biri yemek aralarında atıştırmaktır. Bu kötü alışkanlıktan kurtulmak için su içmek en güzel çözümdür. Hem vücudunuzdaki toksinlerin de dışarı atılmasına böylece daha kolay kilo vermenize yardımcı olur. Atıştıracağınız zamanlarda su için.

Düşmanları evinize sokmayın

Buzdolabınızı boşaltın. Böylece hem para harcamazsınız hem de sizi atıştırmaya iten neden yok olur. Size kilo aldıracağını bildiğiniz yiyecekleri evinize kesinlikle sokmayın, onlara harcamadığınız paralarla kendinize yeni bedeniniz için güzel kıyafetler alabilirsiniz.

[quote_center]Güneş ışığı zayıflamayı hızlandırır.[/quote_center]

Yeterince uyuyun. Böylece, yiyerek alacağınız enerjiyi uyurken toplamış olursunuz. Özellikle 23.00 ile 05.00 saatleri arasında uykuda olun çünkü vücudumuz bu saatlerde sindirim yapar, yağ yakar ve hücreleri yeniler. Kalıcı kilo vermek için kaliteli uykunun önemi yüksektir.

Elektriksiz çalışamazsınız

Geceleri yemek krizi veya gün içerisinde tatlı krizi yaşayanların en büyük hatası sabahları acelem var, zamanım yok, aç değilim diyerek kahvaltı yapmamalarıdır. Oysaki kahvaltı, mutfak aletlerinin çalışması için gereken elektrik gibidir; nasıl ki onlara en temel ihtiyaçlarını vermezseniz çalışmaz; işte kahvaltı da biz insanlar için bu kadar gereklidir. Mutlaka kahvaltı yapın. En güzel kahvaltılık tarifler için tıklayınız.

cocuk-beslenmesi

Dans ederek yeme isteğini kesin

Abur cubur yeme isteği geldiğinde veya öğün aralarında acıktığınızı hissettiğinizde önce hemen bir bardak su için sonra da sevdiğiniz bir müziği açın. Araştırmalar, müzik dinlediğinizde de sevdiğiniz bir yemeği yediğinizde de beyninizin aynı bölgesi uyarılıyor. Örneğin, Mezdeke gibi hareketli şarkıları açıp dans etmek hem kalori yaktırır hem mutlu hissettirir.

Güneş ışığıyla kilo verin

Kilo vermeyi hızlandırmak ve mutlu olmak için güneş ışığından alacağınız D vitamini çok ama çok önemlidir! Mevsim ister yaz, ister kış olsun; dışarı çıkın. Çocuğunuz varsa bebek arabasına alıp çıkın, bu hem onun sağlığı için iyidir hem de bebek arabasını itmek size daha çok kalori yaktırır. Günde en az 20 dakika dışarıda oturmaya ya da yürüyüş yapmaya özen gösterin. Çünkü gün ışığı yeme isteğinizi kontrol etmenize yardımcı oluyor.

Yüksek Topuklar öneriyor:

son-icerik

Daha mutlu olmak, daha iyi hissetmek, hayatı güzelleştirmek için biz, günün her hangi bir saatinde “teşekkür ederim yürüyüşü” yapıyoruz ve size de öneriyoruz: günde 10 dakika minnettarlık yürüyüşü yapın, hayatınızdakilerin kıymetini daha iyi bileceksiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız