kilo-verme-hareketleri-resimli

Evde kilo verme hareketleri resimli anlatım

Basen veya göbeğinizdeki yağları eritmek için evde kilo verme hareketleri yapabilirsiniz. Günde sadece 10 dakika bu egzersiz programını uygulayın, sonucunda hem yağ yakın hem sıkılaşın!

Resimli anlatımla sunduğumuz kilo verme hareketlerinden fayda görmek için, spora başlarken ısınma yapmanız gerçekten çok önemlidir. Bu sayede, daha kolay kilo verebilir, sakatlıklardan kendinizi koruyabilirsiniz. Isınma hareketleri yapabilir veya sevdiğiniz bir şarkıyı açıp 3 dakika dans edebilirsiniz.

Bu hareketler, tüm vücudu çalıştırmaya yöneliktir. Karın, bacak, core ve kolları çalıştırır. Eğer hayatınızda ilk kez spor yapıyorsanız, ilk günlerde her hareketi birkaç kez yapıp vücudunuzu hazırlamanız yeterli olur.

basen-bölgesini-eriten-hareketler-resimli-anlatım-2

[wp_ad_camp_2] basen-bölgesini-eriten-hareketler-resimli-anlatım basen-eriten-hareketler-resimli-anlatım evde-basen-eritme-hareketleri-resimli-anlatım evde-basen-eritme-hareketleri-resimli-anlatım-2

Yeni başlayanlar için bu hareketleri 1 set, 10 tekrar ile yapmanız yeterli olacaktır. Yani, bir hareketi 10 defa yaptığınızda 1 set elde etmiş olacaksınız. Ancak, zamanla set sayısını artırmanız gerekir: Örneğin, 3. Haftaya geldiğinizde 3 set yapmalısınız.

Sporda motivasyonu korumak için kendinize bir hedef belirlemelisiniz. Aşağıdaki modelin görüntüsü, size gelecekteki haliniz için ilham verebilir. Kendinize inanın: Düzenli spor yapan, iyi beslenen pek çok insan, sıkı ve ince vücuda sahip olabilir. Bu yüzden, ŞİMDİ SPORA BAŞLAYIN!

motivasyon-spor-candice

Sporu tamamladıktan sonra incelmek ve kas ağrılarını önlemek için esneme hareketleri yapmanız gerekir. Bu konuda, aşağıdaki video size yardımcı olacaktır. 1 dakikada esneme hareketlerini öğrenip sporunuzu mükemmel bir finalle bitirebilirsiniz.