benefit-kas-2

Evde kaş kaldırma yöntemleri

Düşük ve dağınık görünen kaşları kaldırmak, daha aydınlık bir göz çevresine sahip olmak için yepyeni kozmetik çözümler var. Doğru ürünleri tercih ederek ve evde kaş kaldırma yöntemlerini kullanarak göz makyajında çarpıcı sonuçlar elde edebilir, kaşlarınızın güzelliğini öne çıkarabilirsiniz.

Makyaj severlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Benefit, düşük kaşları kaldırmak ve şekillendirmek için yepyeni iki ürün sunuyor: High Brow ve High Brow Glow!

Düşük kaşların en büyük yardımcı High Brow Kaş aydınlatıcı ve kaldırıcı kalem ile kaşlar saniyeler içerisinde daha kalkık görünüyor. Kalkık kaşlar sayesinde aydınlanan göz çevresi de makyaj severlerin saniyeler içerisinde daha dinlenmiş ve aydınlık bakışlara kavuşmasına yardımcı oluyor.

benefit-kas-1

Mat pembe rengi ve yenilenen kremsi yapısı ile High Brow kullanımı çok kolay. Yer çekimine meydan okuyan kaşlar için kaş altına uygulayarak, ince uçlu bir fırça ya da yüzük parmağınız yardımıyla nazikçe dağıtın. İşte hepsi bu kadar!

High Brow Glow ise sedefli yapısı ile göz çevresine doğal bir ışıltı vererek kaşları daha kalkık gösteriyor. Özellikle koyu tenlerin vazgeçemediği ürün yenilenen yapısı ile şimdi çok daha kolay uygulanıyor.

An itibariyle evde kaş kaldırma yöntemleri arasından en etkisi Benefit kalemleri görünüyor, denemeye değer!

2016 Tavsiye edilen satış fiyat: 99 TL