guzellik-parfum-sirlar

Evde güzellik sırları

İyi göründüğümüzde iyi hissediyoruz, bu yüzden güzellik sırlarından yararlanıp hayatımıza mutluluk ve özgüven getirebiliriz. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, biz kadınlara özel 6 güzellik tüyosu sunuyoruz, kolayca uygulayabilirsiniz. Sadece 2 malzeme kullanarak daha güzel görünebilirsiniz! 

Daha canlı görünüm için

Yüzünüze biraz pembelik, canlılık kazandırmak için nemlendirici krem ve bronzlaştırıcı allık size yeter! Nemlendiriciyi avuç içine alıp içine biraz allık ekleyip karıştırın ve yüzünüze parmak uçlarıyla uygulayın. Hafif güneşte yanmış gibi doğal görünecektir.

Mükemmel tırnaklar için

Tırnaklarınızın mükemmel görünmesi için tırnak süngeri ve açık tonlarda oje size yeter! Ellerinizi yıkayıp hafif nemliyken krem sürüp yedirin. Tırnak süngeriyle ovalayın ve açık tonlarda oje sürün. Anında daha iyi görüneceksiniz.

oje-nasil-surulur

Yumuşacık ayaklar için

Yaz geliyor, açık ayakkabıların içinde mükemmel görünüm için vazelin ve çorap size yeterli! Duştan sonra ayaklarınıza vazelin sürüp pamuklu çorap giyin, gece boyunca bakım yapılacak ve yumuşacık ayaklara sahip olacaksınız.

Doğal dalgalar için

Dalgalı saç modeli yapmanın en kolay yolu için saç spreyi ve klipsli toka size yeterli! Saçlarınızı yıkayıp hafif nemli kalacak şekilde kuruttuktan sonra ortadan ikiye ayırın. Her bir tutamı sarmal olacak şekilde kıvırıp tokayla tutturun. Fön makinesini biraz saçlarınızda bekletin ve açın.

ince-telli-saclara-oneriler

Hacimli saçlar için

Hacimli ve dolgun saçlar için fırça ve saç spreyi yeterli! Fırçanıza saç spreyi sıkarak saçlarınızı taramayı deneyin. Böylece saçlarınızı hacimlendirmiş ve daha dolgun bir görünüm kazandırmış olursunuz!

İstenmeyen tüyler için

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız, kolay ve hızlı yolu kadınlara özel jilet kullanmaktır. Lütfen, erkek jiletlerini kullanıp cildinize karar vermeyin! Tüyleri almak istediğiniz bölgeye biraz bebe yağı sürüp yumuşatın, jiletle aşağıdan yukarı doğru alın. Göreceksiniz pamuk gibi olacaktır.

selulit-yaglari-banner