gobek-eritme-bitkicayi

Göbek ve bel çevresindeki yağlardan kurtulup çekici bir görünüme kavuşmak istiyorsunuz, değil mi? New York Üniversitesi mezunu, sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut, evde göbek eritme için süper tavsiyeler sunuyor! Hemen şimdi okuyun, not alın, uygulamaya başlayın ve günden güne mucizevi değişime tanık olun.

  • 1: Düşünce gücüyle hayalinizi gerçekleştirin

Düşüncelerimiz, hayatımızın yönünü belirler; bu sebeple gücümüzü çok verimli kullanmalıyız. ‘Ben kilo vereceğim’, ‘Ben inceliyorum’, ‘Ben zayıflamak için gerekenleri yapıyorum’ gibi düşünceler, hayalimizi gerçekleştirmek için bize yardım eder. Olumlu düşünün, pozitif olun, zayıflamış ve istediğiniz kıyafetleri giyen mutlu halinizi hayal edin; göreceksiniz bu defa kilo vermek daha kolay olacak.

  • 2: Yağ yakıcı zencefilli yoğurt kürünü deneyin

Yıllardır 51 kiloyum, formda kalma sırlarımdan biri, doğanın mucizesi zencefilli yoğurt kürüdür. Yağ yakıcı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış baharatlarla hazırlanan bu kür, günde yarım kiloya kadar vermeyi sağlıyor. Harika, değil mi? Tarifi ise çok basit: Bir kase yoğurda, hepsinden birer çay kaşığı olmak üzere zencefil, zerdeçal ve tarçın ekleyip karıştın. Haftada 2 kez, uyumadan 3-4 saat önce yiyin. Sonuçlar sizi mutlu edecek!

yogurt-kuru-kadin

  • 3: Kilo vermenin garantili yolunu kullanın

Kilo vermenin en garantili yolu, günlük hareketi artırmak ve metabolizma hızımızı yükseltmektir. Bazı insanlar, ‘spor yaparsan kilo alırsın veya yağlar kasa dönüşür’ gibi hiçbir bilimsel dayanağı ve gerçekliği olmayan sözler söyler, ancak bunlara kesinlikle inanmayın. İnsan, sağlıklı ve kalıcı kilo vermek istiyorsa, bunun en iyi yolu spor yapmaktır. Yürümek, dans etmek, pilates yapmak, koşmak, zumba yapmak veya fitness.. Harekette bereket vardır ve göbekteki yağları yakmanın en garantili yolu budur.

  • 4: Evde göbek eritme egzersizleri yapın

Bel ve göbek çevresindeki inatçı yağları yakıp vücuttan atmak için mutlaka göbek eritme hareketleri yapmalısınız. Sadece diyet yaparak bu bölgedeki yağları eritmek çok zordur ve kendinizi başarısız hissedip hayalinizden vazgeçebilirsiniz. Ama merak etmeyin, her sorunun çözümü var: Evde göbek eritme aleti kullanarak hem incelebilir hem karın kası yapabilir.

avon-gobek-eritme-aleti

  • 5: Spor motivasyonunuzu artırmak için şık olun

“Spor yapmak istiyorum ama motivasyonum yok” diyorsanız, sizi harekete geçirecek spor kıyafetlerden yardım alabilirsiniz. Bir fitness trainer olmama rağmen bazen ben bile spor yapmayı erteleyebiliyorum ama tam böyle zamanlarda şık spor kıyafetleri düşünüp sadece onları giymek için motive oluyorum.

avon-active-serisi-1

Evde göbek eritmenin yollarını öğrendiniz, şimdi uygulama zamanı! Birini seçin ve hemen yapmaya başlayın, örneğin hızlı bir şarkı açıp evde 10 dakika dans edin. Terledikçe vücuttaki toksinleri atacak, kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

Temiz yaşam koçu Arzu Karabulut hakkında:

arzu-karabulut-egzersiz

Temiz yaşam koçu Arzu Karabulut, sigarayı bıraktıktan sonra spor, iyi beslenme ve zihinsel gelişimle tanıştı. Amerika’ya gidip New York Üniversitesi’nde fitness, beslenme ve zihin-beden teknikleri uzmanlık eğitimleri aldı. Hem Amerika hem Türkiye’de temiz yaşam koçluğu yaptığı insanların hayatlarını sadeleştirmeye, fazla kilolarından keyifle kurtulmalarına rehberlik ediyor.