Evde düzenli olmak için pratik ve dekoratif ürünlerden yardım alabilir, böylece her aradığımızı kolayca bulabilir ve evimizin her zaman temiz görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

A

 

Kablolar Dağılmasın

 

Sağa sola dolanıp da evi dağınık gösteren uzatma kablolarını toparlamak için dekoratif çözümlerden faydalanabilirsiniz. Kablo klipsleri evinizde oradan oraya uzanan ve görüntü kirliliği yaratan kablolarınıza hayat veriyor, hatta harika bir dekor haline getiriyor. İlkbahar kablo klipsleri, 12 yeşil yaprak ve bir kuştan oluşuyor; ince kabloları da süsleyebilmeniz için adaptörleriyle birlikte size geliyor. Gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış.

 

Fiyatı: 8,50 TL

 

 

A

 

Ayakkabılarım Nerede?

 

Aradığınız ayakkabıyı bulmak için tek tek kutuları açıp bakmak ve ortalığı dağıtmanıza hiç gerek yok! Şeffaf ayakkabı kutuları kullanarak, istediğiniz anda ayakkabınızı bulabilirsiniz. Rutubet ve neme karşı çok sevdiğiniz ayakkabılarınızı koruma altına alabilirsiniz.

 

Fiyatı: 8,00 TL

 

 

K

 

Kumanda Nerede?

 

Televizyon, DVD oynatıcı, Dijital Platform derken her gün hayatımıza yeni bir uzaktan kumanda girdi ve her biri evin bir köşesinde bazen aradığında bulunamıyor. İşte evinizdeki uzaktan kumandalar için bir yuva. Aynı zamanda dekoratif olan “Remote Kontrol” 4 uzaktan kumandaya kadar tutabiliyor.

 

Fiyatı: 14, 90 TL

 

 

 

K

 

Koltuk Kenarı Tepsisi

 

Film izlerken, sohbet ederken bardağınızı nereye koyacağınızı, dökülmeden nasıl içeceğinizi düşünmenize gerek yok artık. Klips özelliği ile koltuk kenarına yerleştireceğiniz bu tepsi ile film keyfinize, muhabbetlerinize ara vermeyeceksiniz. Led lambası sayesinde, gece kimseyi rahatsız etmeden kitap okuyabilirsiniz yada gecenin sessizliğinde kimseyi rahatsız etmeden koltuğunuza oturup kahve keyfi yapabilirsiniz.

 

Fiyatı: 21, 90 TL