calisma-odasi-dekorasyonu-1

Evden çalışmak herkesin hayalidir. Eğer, siz bu şansı yakalamışsanız kıymetini bilip iyi değerlendirmelisiniz. Sihirli dokunuşlarla çalışma odası dekorasyonunu yenileyebilirsiniz. Yeni fikirlere ihtiyacınız varsa, tam 23 örnekten ilham alabilirsiniz!

Crate and Barrel’ın çalışmalarınıza ilham verecek ofis koleksiyonu, yetişkinlere ve çocuklara yönelik zengin ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.

calisma-odasi-crate21

Crate and Barrel çalışma odası mobilyaları, klasik dekorasyondan vazgeçmeyenler için geleneksel parçalar, minimal görsellikte bir çalışma alanı isteyenler için ise modern çalışma masası ve kitaplık modelleriyle farklı kombinasyon seçenekleri sunuyor.

calisma-odasi-crate20

calisma-odasi-crate22

calisma-odasi-crate19 calisma-odasi-crate18 calisma-odasi-crate17 calisma-odasi-crate16 calisma-odasi-crate15 calisma-odasi-crate14 calisma-odasi-crate13 calisma-odasi-crate12 calisma-odasi-crate11 calisma-odasi-crate10 calisma-odasi-crate9 calisma-odasi-crate8 calisma-odasi-crate7 calisma-odasi-crate6 calisma-odasi-crate5 calisma-odasi-crate4 calisma-odasi-crate3 calisma-odasi-crate2 calisma-odasi-crate1 calisma-odasi-crate0