Dünyanın önde giden zemin ve duvar kaplaması markalarının özgün koleksiyonlarını Türkiye’ye getiren kibrID material, S-Plasticon üretimi IMAZ serisini sizlerle buluşturuyor. Mimarların ve iç mimarların tercih ettiği zarif paneller, evinizi şıklaştırıyor.

ev dekorasyonuna farkllk getirecek oeneriler 20140820 1655636852

Reçine içine sıkıştırılmış malzeme alternatiflerinde büyük çeşitlilik sunan IMAZ serisi, ara katmanlarındaki malzeme türlerine göre çeşitlenen Organic, Fabric, Prints ve Industrial gibi farklı konseptlerdeki koleksiyonları bünyesinde barındırıyor.

Organic koleksiyonu bambu, yaprak ve dal formları gibi doğal ve organik desen seçenekleri sunarken, Fabric koleksiyonu tekstil temasını farklı renk ve doku alternatifleriyle panellere taşıyor. Prints koleksiyonu herhangi bir imajı, fotoğrafı, baskıyı ya da çizimi termoplastik reçine ya da cam içine hapsediyor. Industrial ise ilhamını alüminyum, bakır, plastik, kağıt ve geri dönüşümlü cam gibi endüstriyel ürünlerden alıyor.

ev dekorasyonuna farkllk getirecek oeneriler 20140820 2050345006

 

Renk, derinlik, ölçek, yüzey kaplaması ve reçine alternatifleriyle kullanıcıya kendi özel kombinasyonlarını yaratma imkanı tanıyan IMAZ serisi panellerin yüzey kaplamaları perdah, buzlama ve kumdan yapılıyor; ayrıca, her bir panelin ön ve arka yüzeyleri için farklı kaplamalar uygulanabiliyor.

mavidek