Esmer kadınlar, her zaman dikkat çekici ve sıcak görünürler. Bunda, doğru seçilmiş renklerin de rolü vardır. Yüksek Topuklar ekibi olarak esmerlere en çok yakışan renkleri paylaşıyoruz. Pastellerden göz alıcı tonlara, pek çok rengin esmerlere yakıştığını düşünüyoruz. İşte esmerler için en iyi renkler…

Sıcak pembe

Esmer bir teni ve kahverengi saçları ön plana çıkarmak en iyi yol, sıcak pembeler kullanmaktır. Sıcak pembe, cildinize istediğiniz yumuşaklığı verir ve tüm dikkatleri üzerinizde toplar. Ayrıca, romantik ve feminen bir hava katar. Çok soluk pembelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Elektrik mavisi

Elektrik mavisi, göz alıcı ve şık bir renktir. Özel bir davet veya buluşma için iddialı bir seçenektir. Daha yumuşak tonlarda mavileri veya laciverti günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz. Turkuaz tonlarını kullanırken biraz dikkatli olmalısınız.

Sarı tonları

Özellikle açık sarı, sarışınlar için iyi bir renk değildir. Ancak esmerseniz, açık sarı size çok yakışacaktır. Makyajınızı şeftali tonlarında bir allık ve rujla tamamladığınızda harika görünebilirsiniz. Sarı tonları, saç rengini öne çıkarmak için de çok idealdir. Ayrıca yalnızca yaz aylarında değil, kışın da dolabınızda sarı parçalar bulundurmalısınız.

Beyaz ve krem rengi

Beyaz ve krem rengi kıyafetleri taşıması zordur ama esmerseniz, bu tonlar koyu renk saçınızı ve teninizi ortaya çıkarır. Zarif ve canlı görünmenizi sağlar. Özellikle önemli günlerde bu renklerin basit ama etkili zarafetinden faydalanabilirsiniz.

Kırmızı

Kırmızı, esmere de sarışına da çok yakışan büyüleyici bir renk. Ancak, koyu renk saç ve tende sarsıcı bir etki yarattığını inkar edemeyiz, değil mi? Günlük hayat için biraz iddialı olan kırmızıyı bir parti veya özel bir davet için tercih edebilirsiniz. Kırmızı kıyafetinizi kırmızı bir rujla tamamlamayı da unutmayın.

Siyah

Siyah, kadınların vazgeçilmez ve kurtarıcı rengidir. Peki, siyah esmerlere yakışır mı? Esmer kadınlar, gündüz-gece fark etmeksizin rahatlıkla siyah rengini tercih edebilirler. Siyah, esmer kadının cazibesini ve gizemini ikiye katlayacak etkiye sahiptir.