aglayan-uzgun-kadin

Yazar ve ilişki danışmanı Candan Ünal, eski sevgiliyi geri döndürme yollarını açıklıyor. Biten ilişkinizin ardından pişmanlık duyuyor ve onunla yeniden birlikte olmak istiyorsanız,  eski sevgiliyi geri döndürme yolları size yardımcı olabilir.

  • Öncelikle iyi görünün

Kötü ve melankolik bir görünüşle, ne kadar pişman olduğunuzu anlatmak isteseniz de, karşı tarafa sadece gülmesi ve mutlu olması için bir avantaj sağlamış olursunuz. Siz iyi görünün, şık ve güzel olun. Asıl mesaj şudur: “Senden sonra da mutluydum ama seninle olmayı tercih ediyorum!”

  • Hatalarınızı kabul edin

Hiçbir ilişki tek taraflı bitmez. İki insanın yaşadığı ilişkide mutlaka karşılıklı hatalar vardır. Bazen fazla iyi ve cömert davranmak, gereksiz fedakarlıkta bulunmak da karşınızdaki için abartılıdır. Bu ilişkide sizi soğutan her neyse, eski sevgiliniz her ne yaptıysa, onu kalbinizde gerçekten affedin. Ancak barıştığınızda mutsuz olduğunuz alanları güzle bir dille açıklayın ki, tekrar aynı duruma düşmeyin.

  • Kıskandırmayı denemeyin

Onu kıskandırmak işe yaramaz! Tam tersi, onun sizinle ilgili daha çok negatif duygu hissetmesini sağlar. Başka birini bulduğunuzu ona belli etmeyin, böyle bir imaj çizmeyin. Siz bu ayrılık süresini sakin geçirdiniz, düşündünüz ve kararınızı başka erkeklerle birlikte olarak değil, sakinlik içinde verdiniz ve o yüzden geri dönmek istiyorsunuz.

kalp-mektup-ask

  • Kendinizi gözden geçirin

Onun sizden şikayetçi olduğu noktalar da vardı mutlaka, bu ilişkiye geri dönerken, bu huylarınızdan vazgeçtiniz mi? Kendinizi değiştirmeyi denediniz mi? Hangi noktalarda anlaşamıyorsunuz? Bu konularda ortak bir yol bulmak üzere adım atın ve ondan fikir isteyin. Elinizden geleni yapacağınızı bilsin.

  • İletişim kurmaya devam edin

İletişiminizi koruyun. Birlikte geçirdiğiniz zamanların en kadar kıymetli olduğunu fark ettiğinizi ancak bazen kötü sanılan ayrılıkların, iyi şeylere vesile olduğunu anlatın ve tıpkı bir arkadaş gibi düşünce ve hislerinizi onunla paylaşın. Eğer yüz yüze iletişim kuramıyorsanız, yazmayı deneyin.

  • Cinselliğin gücünü deneyin

Onunla bir gece geçirin ve cinsel olarak birbirinize olan özleminizi bu özel geceyle süsleyin. Eğer o da sizi özlediyse, bunun bir kenetlenme için fırsata dönüştüğünü göreceksiniz.

  • Her şeye hazırlıklı olun

Ancak hiçbir şeyin garanti olmadığını bilin! Barışsanız bile bir süre tetikte olun çünkü bu barışma öc duygusuyla da yapılmış olabilir. Bu durumdan kaçınmanın yolu, tüm dürüstlüğünüzle bu ilişkiye geri dönmenizin gerçek sebeplerini paylaşmak ve birlikte bir yol yürüme isteğinizi iyi anlatabilmekte gizlidir. Bol şans!

Eski sevgiliyi geri döndürme yollarını öğrendiniz, şansınız bol olsun!