Evladının hastalığı için çok üzüldüm. Ancak 10 sene öncesine bakarsak Hemofili zor tedavi edilen bir hastalıkken, şimdi çocukların ve bireylerin tek başlarına rahatlıkla hayatlarını sürdürebilecekleri tedaviler uygulandığını biliyorum. Siz elbette bu konuda daha fazla bilgiye sahipsinizdir. Yine de Türkiye Hemofili Derneği ile irtibata geçerek, yeni çıkan tüm tedavi çeşitlerini öğrenebilirsin.


Ailede, özellikle çocuklarda çıkan sağlık problemleri gibi ciddi sorunlar, ebeveynleri birbirlerine daha fazla yaklaştırır ancak her iki tarafın da psikolojik olarak çöküntü yaşamalarından kaynaklanan anlaşmazlıklar olması da mümkündür. Profesyonel destek alarak bu durumu daha az hasarla atlatmanızı tavsiye edebilirim.
Bana verdiğin bu az bilgi ile ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum. Beni gelişmelerden haberdar edersen sevinirim. Evladına acil şifalar diliyorum.

Sevgilerimle
Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü
Candan.unal@yuksektopuklar.net

Candan Sohbetlere Mektup Yazmak için Tıklayın

ben eşimle altı senedir evliyim onu çok seviyorum ama nedense onunla şu zamanlarda hiç anlaşamıyorum obana ben ona kendimi ifade edemiyorum 2tane oğlum var biri5 biri 3 yaşında büyük olumun hemofili hastası olduğunu öğrendim onun içinde çok üzgünüm eşimle de anlaşamıyorum ne olacak bilemiyorum buna sizin bir fikriniz var mı teşekkür ederim acaba evlilikte sevgi yeterli değil mi?

Candan Sohbetlere Mektup Yazmak için Tıklayın