Kadınlar çok ince düşünebilir ancak erkekler daha düzdür. Kadınlar için tuhaf olan şeyler erkekler için seksi ve cazibe unsuru olabilir. Tıpkı bahsettiğimiz bu durumun üzerine araştırmamız sonucu 8 ilginç başlık belirledik. Yazımızın devamında erkeklere seksi gelen 8 enteresan duruma gözatabilirsiniz.

Çıplak ayak

Erkeklerin hepsi olmasa da bir kısmı çıplak ayaklı kadınları seksi buluyor.  Kadınlarda çıplak ayaklı olmak, çekici ve cazibe unsuru olarak görünüyor.

Uzun etek giymek

Uzun etek giymek sizi arzulayan erkeğin sizi hayal etmesine olanak veriyor. Bacaklarınızın güzelliğini saklamak onlara hayal edebilecekleri bir düşünce empoze ediyor.

Makyajsız, doğal görünüm

Doğallık her zaman için bir adım önde. Çoğu erkek öpüşme esnasında makyajdan rahatsız oluyor çünkü onun yüzüne veya üzerine bulaşabiliyor. Dolayısıyla makyajsız olmak çok daha davetkar görünüyor.

Sabah gerinmeleri

Sizi uykudan uyandığınız halinizle görmek ve gerinmeleriniz çoğu erkeğe seksi ve tatlı olduğunuzu düşündürüyor.

İştahlı hal

İşin merkez noktası özgüven. Bir erkeğin karşısında rahatça yemek yiyebiliyor ve onunda rahat etmesini, kasılmamasını sağlayabiliyorsanız o erkek için çekici bir kadın olabilirsiniz.

Dağınık saçlar

Saçlarınızı toparlamak için büyük bir zaman ve para harcasanız da erkekler doğal saçları daha çok beğeniyor. Dağınık saçlarınız erkekleri bakımlı saçlarınızdan daha çok çekiyor.

Kırışıklıklar

Kadınların en büyük dertlerinden bir tanesi de kırışıklıkları. Aslına bakarsanız erkekler kadınların yüzündeki birkaç çizgiyi seksi buluyorlar. Kırışıklıklar deneyimli, olgun ve akıllı bir kişi olduğunuz izlenimini veriyor.

Gözlük takmak

Ergenlik dönemindeki genç kızlar gözlük takmaktan pek hoşlanmazlar ancak yetişkin olduğunuzda gözlük tam tersi bir etkiye sahiptir. Gözlük takan kadınlar erkeklerin ilgisini diğerlerinden daha hızlı çeker. Gözlük kadını seksi, özgüvenli ve bağımsız gösterir.