mutlu-cift-ask

Hoşlandığınız erkeği baştan çıkarmak istiyorsanız, ilişki danışmanı Candan Ünal’ın tavsiyelerine kulak verin! Erkekleri baştan çıkarmanın yolları var, merak etmeyin hepsini özel haberimizden öğreneceksiniz.

  • Çekici parfüm kullanın

En güzel kadın parfümlerinden birini seçin çünkü erkekleri baştan çıkarmanın yolları arasında en iyilerden biridir! Kokular insanları etkilemenin önemli adımları arasındadır. Yanından geçerken kokunuzu duymasını sağlayın ancak burnun direğini kıracak kadar abartılı sıkmayın. Boyun bölgenizde koku daha yoğun olacağından önünden bir şeye doğru uzanıp geri çekilin. Saçlarınızın mis gibi kokması da aynı etkiyi yaratır.

  • Beden dilinizi kullanın!

Beden dilini öğrenin çünkü bu bilgi sizi her alanda olduğu gibi, flört ederken de, 1-0 öne geçirecektir. Birinin size karşı ilgisi varsa bedeni de size dönüktür. En azından bedeninin büyük bir bölümü size doğru döner. Siz de bu durumu avantaja çevirmek için bazı taktikler kullanın. Göz göze geldiğinizde 3-4 saniye sürekli gözlerine bakın ve sonra kafanızı başka yöne çevirin. Otururken 15 santimden uzakta ama 45 santimden yakında durun. Böylece mesafeyi korursunuz ancak çekiciliğiniz ve muhabbetin harareti artar.

  • Saç modelinizi doğru seçin!

Eskiden saçlarla oynamak bir çeşit flört yöntemiydi ancak şimdi böyle algılanmıyor. Saçlarınızla oynamayın veya onları ısırmayın. Ayrıca saçlarınız sürekli rüzgardan dağılıp yüzünüzü kapatıyorsa, toplayın. Kadınlarda boyun bölgesi oldukça etkileyicidir. Mümkün olduğunca boyun bölgesini ortaya çıkaran saç modelleri kullanın.

mutlu-cift-sevgili

  • Anlattıklarınıza dikkat edin!

Eskiden her şeyini anlatan, ortaya döken, gizlisi saklısı olmayanlar revaçtaydı ancak günümüzde biraz gizem ilgi çekici oluyor. Çok konuşup neyiniz var, neyiniz yoksa ortaya sunmayın. Bırakın biraz da gizemli kalsın.

  • Ses tonunuzla etkileyin!

Ses tonunuz erkekleri etkiler. Abartılı bir yumuşaklık sadece ne dediğinizi anlamayı zorlaştırır ancak yumuşak ve net biçimde konuşmak, sizi çekici kılar. Yalnızken ses tonunuz üzerinde çalışın.

  • Fiziksel teması dikkatli kurun!

Sohbet ilerledikten bir süre sonra fiziksel bazı temaslarda bulunabilirsiniz. Mesela gülerken koluna dokunmak gibi… Ancak abartmayın kısa süreli ve hafif bir dokunuş yeterlidir.

  • Fikirlerinize sahip çıkın!

Eskiden karşı tarafın her dediğini onaylayan ve erkeğin daha iyisini bildiğini söyleyen kızlar favoriydi ancak artık erkekler kişilikli ve kendine özgü fikirleri olan, akıllı kadınları tercih ediyorlar. Siz de düşüncelerinizi savunun, elbette abartmamaya özen gösterin.

Erkekleri baştan çıkarmanın yolları nelerdir, öğrendiniz.

erkekler