erkekler-merak-ediyor

Beğendiğin erkeği kendine bağlamanın çok çeşitli yöntemleri vardır. Çünkü, bazı erkekler romantizmden hoşlanır bazı erkeklerse cinsellikten… Bu yüzden tek bir yola kapılıp kalmaktansa seçenekleri çoğaltmak senin için faydalı olacaktır.

Eğer, onu elde etmek ve istediğin süre boyunca seninle kalmasını arzu ediyorsan, oyunun kurallarını iyi öğrenmen gerekiyor! ‘Yüksek Topuklar’ kadın sitesi olarak, erkekler dünyasının gizli sırlarını ve onları etkilemenin yollarını seninle paylaşıyoruz. Önerdiğimiz her makaleyi oku, gerekli kısımları not al, uygulamaya geç ve istediğin erkeği elde et! Hazır mısın? O halde, başlıyoruz!

Erkeklerin duymaktan hoşlandığı sözler

Öncelikle erkeklerin beynini etkilemek gereklidir. Yüz yüze veya internetten konuşurken araya sıkıştıracağınız sihirli sözlerle onu kendinize bağlamanın ilk adımlarını atabilirsiniz.

Erkekleri etkileyen sözleri öğrenmek için TIKLAYIN

Burçlarına göre erkekleri etkilemek

Astroloji ve burçlar hakkında herkes farklı bir yorumda bulunsa bile, çoğu zaman işe yarıyor! Burcuna göre erkekleri tanımak, sizi beş adım öne çıkarır; bu konuda süper bilgileri ise Astrolog Neşe Erden’den öğrenebilirsiniz.

Burçlara göre erkekleri etkileme sırları için TIKLAYIN

mutlu-yatak-cift

Erkeklerin hoşuna giden davranışlar sergilemek

Erkeğin sürekli sizinle olmasını istiyorsanız, ona kendisini iyi hissettirmeniz gerekir. Duruma kendi açınızdan bakın: Sizi mutlu eden yemekleri bile daha çok yiyorsunuz, değil mi? Hemen, Erkeklerin hoşuna giden davranışları öğrenin ve uygulamaya başlayın.

Erkeklerin hoşuna giden davranışları okumak için TIKLAYIN

Erkeklerin çekici bulduğu detayları öğrenin

Bazen, beyaz bir tişörtle evin içinde gezinmek bile erkeği kendinize bağlamanızı sağlar. Bu size basit mi görünüyor? Çok iyi, çünkü erkekler biz kadınlar gibi karmaşık varlıklar değildir. Ne basitse, o kadar mutlu olurlar. Şimdi, erkeklerin çekici bulduğu detayları öğrenin ve onu kendinize hep aşık edin!

Erkeklerin çekici bulduğu detaylar için TIKLAYIN

Kokunuzla iz bırakıp kendinize bağlayın

Güzel görünen bir kadından daha iyisi, güzel kokan bir kadındır! Temizliğinize, kokunuza mutlaka dikkat etmelisiniz. Siz belki önemli değil diye düşünüyorsunuz ancak tüm erkekler ağız ve diş temizliğine dikkat edin, güzel kokan, teni yumuşacık kadınlarla birlikte olmayı tercih ediyor.

Erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri için TIKLAYIN

erkeklerin-sevdigi-parfumler

Erkeklerin sevdiği pozisyonları öğrenin

Cinsel hayatta mutlu bir erkeğin gözleri diğer kadınlara kapalıdır. Kim ne derse, desin: erkeği kendinize bağlamanın en etkili yolu, yatakta istediklerini ona vermektir. Özellikle, erkeklerin sevdiği cinsel pozisyonları biliyor ve onunla zevk alarak sevişiyorsanız!

Erkeklerin sevdiği pozisyonları görmek için TIKLAYIN

Erkekler hakkında her şeyi keşfedin!

Erkeği kendine bağlamak, mutlu olmak, evlenme teklifi almak gibi hayati konularda gerçek şu ki: Taktik yapmalısın! En doğru bilgiler, erkek dünyasından gizli sırlar için şimdiye kadar yüzlerce makale yayınladık; aşağıdaki görsele tıklayıp hepsini okuyabilirsin.

erkekler