Cevabını duymak için meraktan çatlıyor olsanız da erkeklerin gözünde saygınlığınızı korumak için sormamanız gereken sorular vardır. “Yüksek Topuklar” ekibi olarak, hem bu soruları hem de neden sormamanız gerektiğini açıklıyoruz; özel haberimizi okumaya hemen başlayın ve erkeklere sorulmaması gereken soruları öğrenin!

Eski sevgilinden daha iyi miyim?

Gerçek şu ki, pek çoğumuz yataktaki performansımız ve ilişkideki duruşumuz konusunda zaman zaman kendimizi güvensiz hissederiz. Özellikle de son kız arkadaşının bir süper modele benzediğini biliyorsak!

Bu soruyu neden sormamalıyım?

Ancak, erkek arkadaşımız bize büyüleyici bir kadın olduğumuzu söylese de inanmayız çünkü bu onunla değil, kendimizle ilgili bir problemdir. Hadi ama, özgüveninizi yerden yere vurmaktansa şu anda o adamın sizinle birlikte olduğunu görün ve bundan haz duyun!

Numara yaptığımı anlıyor musun?

Bazen bir an önce bitmesi için, bazen erkeğin onurunu kırmamak için orgazm taklidi yaparız. (Ne gerek varsa!) Erkekler için de kadınların orgazm numarası yapıp yapmadığı bir muammadır. Ancak kesinlikle, numara yaptığımı anlıyor musun diye sormamalısınız; şaka bile olsa!

Bu soruyu neden sormamalıyım?

Erkekler, kadınları tatmin etme konusunda hassastır; eğer siz şaka bile olsa numara yaptığınızı söylerseniz size olan güveni azalır ve yataktaki performansı düşer. Ancak, gerçekten orgazm taklidi yapıyorsanız; bunu onunla mutlaka konuşmalısınız.

Girdi mi yani?

Her ne kadar ‘önemli olan boyutu değil işlevi’ dense de erkekler için boyut önemlidir ve bazılarının ölçüleri, ortalamanın altındadır. Zaten takıntılı olduğu bir konuda ‘girdi mi yani?’ gibi bir soru sormak, erkeği sizden uzaklaştırır.

Bu soruyu neden sormamalıyım?

Çoğumuz destekli sütyen kullanırız ve soyunduğumuz anda erkeklerin çoğunluğu hayal kırıklığına uğrar. Bize bakıp ‘bu kadar mı yani?’ deselerdi, kendimizi kötü hissederdik değil mi?

Peki ne yapalım?

Boyut olarak sizin standartlarınızın altında bir erkekle birlikteyseniz ama diğer özelliklerinden hoşlanıyorsanız; daha çok ağızla uyarma, daha çok ön hazırlıklık gibi safhaları yaşayın. Eğer hoşlanıyorsanız, bu tür erkekler ters ilişki için idealdir.

Bitti mi yani?

Siz doruklara ulaşmadan ilişki sona ermişse, hemen telaşa ve üzüntüye kapılıp ‘bitti mi yani?’ diye sormayın; bu erkeğin performansını daha da düşürür.

Peki ne yapalım?

Bir süre erkeğin yeni ilişkiye hazırlanmasını bekleyin veya uygun zamanda, tatmin olmak istediğinizi ve bunun yollarını birlikte keşfetmek istediğinizi söyleyin.

İlişkiler hakkında diğer yazılarımız:

Hangi erkeğe nasıl davranmalı?

Erkekler hakkında bilmeniz gereken 20 gerçek

Erkeklere çekici gelen detaylar