ilk-sevismeden-sonra

Erkeğinizi yatakta mutlu etmek, unutulmaz sevişmeler yaşamak istiyorsanız, ona daha zevk vermenin yollarını keşfetmelisiniz! İlk durağınız ise, erkeklerin zevk noktalarından biri olan G noktasına masaj ve dokunuş tekniklerini öğrenmek olabilir.

Cinsel ilişkiye hazır hale gelen erkeklere ön sevişme sırasında kadınların yaptığı tutkulu dokunuşlar ve öpücükler onları hareketlendirmeye ve heyecanlarını arttırmaya devam eder.

Erkeklerin G noktasının yerini öğrenin

Nasıl ki kadınlarda G noktası varsa ve orgazm olmayı kolaylaştırıyorsa, aynı zevk noktası erkeklerde de var. Ancak farklı bir konumda. Erkeklerin G noktasını keşfetmek için ön sevişme sırasında ilk G noktası olan ve ‘frenulum’ olarak bilinen penisin hemen altındaki hassas bölgeye dokunulmalıdır. Sinir uçlarının yoğun olduğu frenulum, penisin hemen altındaki hassas bölgedir ve dokunulduğunda erkeklere kendinden geçirici bir his yaratabilir. Erkekler heyecandan deliye dönmelerine neden olan frenulum dokunuşlarını çok severler, kalp ritimleri ve nefesleri hızlanır.

En hassas bölgeye yoğunlaşın

Ayrıca erkeklerde cinsel organ başı çok daha erojen ve hassastır. Uyarılmanın yüksek olduğu ikinci evrede penisin sertliğini daha uzun süre koruyabilmesi için ikinci G noktası olan ve ‘ perine’ olarak bilinen yumurtalıklar ile makat arasındaki deri ikinci odak noktası olmalıdır. ‘Kışkırtıcı seks noktası’ olarak adlandırılan perineye yapılacak olan hafif ya da sert dokunuşlar erkeklerin daha derin zevk almalarına, sertlik kalitelerinin artmasına ve boşalma denetiminin daha kolay yapılmasına yol açar.

Oral seksin püf noktalarını öğrenmek için TIKLAYIN

Bazı erkekler prostat noktasından hoşlanır

Son olarak erkeklerin makattan bir başparmağı uzaklıktaki noktaları olan ve üçüncü G noktası olarak bilinen ‘ prostat noktası’ çok uyarıcıdır. Prostat noktası uyarıldığında çift seks süresini uzatarak ve boşalma kontrolü sağlayarak seks hayatlarını daha doyurucu bir hale getirebilir. Prostat noktasına kolayca ulaşabilmek için erkeklerin sırtüstü yatarak bacaklarını karın bölgelerine çekmeleri yeterli oluyor. Ayrıca prostat noktasının uyarılması için yapılan prostat masajı sertleşme ve cinsel fonksiyon problemlerinde yardımcı olur, hatta prostat kanserine karşı iyi gelebilir.” dedi.

sevismenin-faydalari

Erkeğin G noktasına karşı nazik olun

G noktalarının uyarılmasının erkeklerin kendi enerjilerini etkinleştirerek ruhlarını ve vücutlarını dinlendireceğine dikkat çeken CİSED Genel Sekreteri Psikolog Serap Güngör; “G noktalarını uyarmak için devekuşu tüyleri, ipek kumaşlar veya kokulu yağlar gibi birçok araç kullanılabiliyor.

Kayganlaştırıcı kullanmayı deneyin

Kadınlar erkeklerin G noktalarını keşfederken ve uyarırken dikkatli olmalı ve hemen başlar başlamaz erojen bölgelerde gezinmeli, daha sonra G noktalarını uyarmalıdırlar. Kayganlaştırıcı veya o işlevi görebilecek kremler sürülmeli, dairesel hareketler yapılmalı ve çok yavaş olunmalıdır. Çünkü G noktaları çok hassastır, kadın kendini kaptırıp biraz sertleşirse erkeğin canını yakabilir. Bu da erkeklerin haz almasını azaltabilir, sekse olan konsantrasyonlarını dağıtabilir.” dedi.

erkekler