Erkekleri kendine bağlamanın yollarından biri, cinsel hayatta mutluluk vermektir. Eğer, erkeğin yatakta neler istediğini öğrenir ve buna uygun davranırsanız, kazanan siz olacaksınız! “Yüksek Topuklar” kadın sitesi olarak, erkeklerin yatakta hoşuna giden davranışları araştırdık.

Gözüne güzel görünün

Siz kendinizi güzel ve mutlu hissettiğinizde, karşınızdakine de aynı enerjiyi yayarsınız. O yüzden öncelikle iç enerjinizi yüksek tutun. Erkekler görüntüden etkilenirler.

Loş ışıktan faydalanın

Yatak odası ışığını ona göre ayarlayın. Loş ışık herkesi daha güzel gösterir, bunu kullanın ve iç çamaşırlarınızı buna göre seçin. Kilonuz ne olursa olsun, herkes çekici hissedeceği bir iç çamaşırı vardır.

Çekici bir kostüm giyin

Kendinize bir bütçe ayırın, gerekirse indirimleri takip edin ama mutlaka harika bir iç çamaşırı takımı veya kostüm satın. Karşılığını erkeğinizden fazlasıyla alacaksınız.

Amacınıza göre seçim yapın

İç çamaşırı takımı alırken veya sevişmeye hazırlanırken, amacınıza göre seçim yapmalısınız. Şehvetli görünmek istiyorsanız; koyu kırmızı, siyah ve mor tercih edin.

Yatakta simgeleri kullanın

Masum görünmek istiyorsanız; Beyaz, krem, soluk tonlar tercih edebilirsiniz. Uzun kolyeler ve yüksek topuklar, çekici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Erotik bir ruh haline bürünmek için dantel parçalara yer verin: Eldiven, maske veya çorap…

Dudaklarınıza dikkat çekin

Kırmızı ruju erkekler sever, çünkü dikkatlerini çeker. İstedikleri, bir an önce o muhteşem ağzınızın içini doldurmak olur. Evet, erkekler oral seks yapılmasına bayılır ve bunu teşvik etmenin yolu, kırmızı tonlarında ruj sürmektir; hemen deneyin!

Erkekler duymak ister

“Erkekler yatakta ne ister?” diye sorduğumuz erkeklerin çoğu bize şu cevabı verdi: “Sevişirken beni beğendiğini, istediğini, benden zevk aldığını duymak istiyorum.” Görüyorsunuz, erkekler duyduklarından etkileniyor.

Sözlerinizi iyi seçin

Ancak yatakta sürekli konuşmak, itici olabilir. En iyisi, kısa ama öz sözlerle erkeğin yükselmesini sağlamaktır. Örneğin, ‘İçimde olduğunu hissetmek muhteşem!’ veya ‘Her hareketini hissediyorum, harikasın!’ diyebilirsiniz.

Edepsiz konuşabilirsiniz

Bazı erkekler edepsiz konuşmalardan hoşlanabilir ama burada dengeyi iyi ayarlamanız gerekiyor. O söylemeden siz sakın edepsiz konuşmalar yapmayın. Ne kadar çağ atladık gibi görünsek de rotayı belirleyen hep erkekler olmak istiyorlar, bırakın önce o söylesin.

Ellerinizi kullanın

Bazen, ‘Beni yatakta ne mutlu eder?’ diye sorduğunuzda verdiğiniz cevaplar, erkek için de geçerli olabilir. Örneğin, erkekler de dokunulmaktan, okşanmaktan hoşlanır. Ama burada bir püf noktası var: Elleriniz yumuşacık olmalıdır.

Güzel koktuğunuza emin olun

Erkeklerde ilkel dürtüler ve sistemlerinde kökleşmiş içgüdüleri vardır. Tatmak ve koklamak gibi en sıradan duyuları kullanacaklardır. Sizin de güzel kokmanız ve bedeninizin temiz olması önemlidir.

Erkeklerin sevdiği parfümleri öğrenin

Kokular tahrik eder. Parfümünüzü iyi seçin. Erkeklerin sevdiği parfümleri öğrenip buna göre seçim yapmak, yatakta unutulmaz olmanızı sağlayacaktır. İpucu: Baharatlı kokular erkekleri etkiler, kendinize doğru çeker.

Dudaklarınızda çikolata olabilir

Sevişmeden önce duş almak, nemlendirici krem sürmek elbette iyi bir fikirdir. Bedeninizin tadı, temizlik kokmasından başka bir şeye ihtiyaç duymaz. Elbette dudaklarınızdaki çikolatayı yemek, sevdiğiniz adam çok etkileyici olacaktır.

Her zaman ‘Evet’ demeyin

Uzun vadeli ilişkilerde yaratıcı olun ve onunla her istediğinde yatağa gitmeyin. Ancak bunun için yaratıcı ve çekici fikirleriniz olsun. Kadınlar ve ilişkiler söz konusu olduğunda erkekler kendilerini er meydanında hissediyorlar.

Sizi kovalamasının tadını çıkarın

Onların sizi ele geçirmesine izin verin ve kendilerini başarılı bulmalarını sağlayın. Cinsel deneyimi güçlendiren bir etki için sizi kovalamasına ve fırsatını bulduğunda yatağa götürmesine izin verin. Bu oyun amacına ulaşacaktır.

Korkmayın bir yere kaçmıyor

Bunun biraz flört, biraz eğlence olduğunu hissedin. Eğer siz hissetmezseniz, karşı tarafa geçmez. Onun sizi ele geçirmesini sağlayan bir oyunu hayata geçirin ve içine işve katın.

Erkekleri yatakta mutlu etmenin yolu, sevdiği pozisyonları öğrenmekten geçer, aşağıdaki görsele tıklayıp resimli anlatımlarına bakabilirsiniz.

erkekler