İtiraf edelim; hem aynaya baktığımızda kendimizi beğenmek hem de bize bakan erkeklere kendimizi beğendirmek için dış görüntümüze özen gösteriyoruz. Bu güzel bir şey! Erkeklere sorduk, en sevdikleri saç modellerini öğrendik. Hoşlandığınız erkeği saçlarınızla büyülemek için hazır mısınız?

Doğal dalgalı saç modelleri

Saçlarınızın yumuşaklığı ve doğal görüntüsü, karşınızdaki erkeğin dokunmak için sabırsızlanmasını sağlayacaktır. Doğal dalgalı saç modelini uygulamaya hazırlamak için saçlarınızı, şampuanla yıkayın ve finali saç kremiyle yapın.

Saçlarınızı hafif nemli kalacak şekilde kuruttuktan sonra saç köpüğü uygulayın. Bigudi, maşa ya da saç düzleştiriciyle kalın dalgalar yapın. Doğal görünümü desteklemek için parmak uçlarınızla dalgaları dağıtın.

Işıltılı düz saçlar

Su gibi süzülen parlak ve düz saçlar, erkekleri etkiliyor ve dokunma hissi uyandırıyor! Saçlarınızı hazırlamak için saçlarınızı, şampuanla yıkayın.

Saçlarınızı hafif nemli kalacak şekilde kuruttuktan sonra ısıdan zarar görmesini önlemek ve parlaklık kazanmasını sağlamak Isıya Karşı Koruyucu Parlaklık Veren Saç Bakım Spreyini uygulayın. Saç düzleştirici yardımıyla saçlarınıza şekil verin.

Günaydın saç modeli

Yataktan yeni çıkmış gibi görünen saç modelini, erkekler çok çekici buluyor! Üstelik bu saç modelini uygulamak çok pratik…

Saçlarınızı şampuanla yıkayıp saç kremiyle pürüzsüz görünüm kazandırın. Saçlarınız ıslakken hacim veren jel kullanın. Saç kurutma makinesiyle gelişigüzel kurutun.

At kuyruğu saç modeli

Yüzünüzün tüm hatlarını ve boynunuzu açığa çıkaran at kuyruğu saç modeli, erkeklerin favorisi! Saçlarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra saç spreyi sıkın.

İsterseniz geniş dişli bir tarak yardımıyla gevşekçe, isterseniz çengelli toka yardımıyla sıkıca toplayın.

Erkeklerin dikkatini çeken saç modellerini öğrendiniz. Aşağıdaki yazılarımızı da göz atın:

Genç gösteren saç modelleri ve renkleri

Alnı geniş kadınlar için saç modelleri

Doğal dalgalı saç modeli nasıl yapılır?