Youtube gün geçtikçe genişleyen bir kitleye sahip. Öyle ki; önceden bilmediğimiz bir şeyin nasıl yapıldığını öğrenmek için Google’da ararken, şimdi arama için Youtube kullanıyoruz. Hal böyle olunca insanlarda bu işi meslek olarak yapmaya başladı. Youtuber dediğimiz bu kişiler çeşitli videolar çekerek yayın yapmakta. Youtube sektöründe en çok izlenen videolar arasında oyun, makyaj, moda, yemek gibi başlıklar gelmekte. Tabi bir kadın Youtuberlarda oldukça fazla bu sektörde. Daha önceki yazımızda 6 başarılı kadın youtuberları listelemiştik. İşlerinde de oldukça başarılar. Şimdi sizi youtube’da kısa yoldan başarı yakalamak için farklı bir platforma götürüyoruz. Bu kişilerin genelde yaptıkları veya çektikleri videolardan çok görünüşleri ön planda. Karşınızda En seksi kadın youtuberlar.

SssniperWolf

Sniper-Wolf-Youtube

Kendini keskin nişancı kurt olarak tanıtan Lia, oyun videoları, vloglar ve tepki verici mesajlar çekiyor. Youtube üzerinde hatırı sayılır aboneye sahip. Güzelliği ve şirin sesi ile bir çok kişi tarafından kısa zamanda sevilmiş ve videoları oldukça fazla izlenmiştir. 6 milyon 300 bin aboneye sahip.

Tara Babcock

Tara-Bab-Youtube

Hem oyun hem de blog kanalı bulunan Tara, seksi kadın youtuberlar arasında başı çekenlerden. Öyle ki vücudunu sergilemekten çekinmeyen Tara abone sayısının az olmasına rağmen oldukça fazla izlenmekte. Kadın youtuber işini farklı bir boyuta taşıdığını söyleyebiliriz. Abone sayısı her iki kanal için 400 bin.

Jess Greenberg

Jess-Greenberg-Youtube

Müzik videoları çeken Jess, hem çalıp hem söylüyor. Sosyal medyada kesinlikle denk geldiğini Jess Greenberg herkes tarafından tanınıyor. Gitar çalma yeteneği, güzel sesi ve bir o kadarda fiziği ile çektiği videoların, fenomen olmasının hakkını veriyor. Jess Greenberg’i en seksi kadın youtuberlar arasına almakta tereddüt etmedik. Abone sayısı 1 milyon 300 bin.

Carli Bybel

Carli Bybel Youtube

Makyaj videoları çeken arasında en çok parlayan kişidir Carli Bybel. Hem güzelliği hem ileri makyaj teknikleriyle dolu dolu bir youtube kanalına sahip. Güzelliği ve anlatımı da cabası. Hal böyle olunca makyaj kanalları arasında en çok aboneye sahip en seksi kadın youtuberlardan biri. Abone sayısı 5 milyon 600 bin.

Jenna Marbles

Jenna Marbles Youtube

En çok ilgi gören seksi kadın youtuber. 2010’dan beri video çeken Jenna, değişik makyaj videoları ve vlogları ile fenomen olmuş durumda. doğal güzelliği ve fiziği ile bir çok kişiyi kendisine hayran bırakmış. Dünyada makyaj trendlerini belirleyen kişilerden olduğunu belirtmek isteriz. Abone sayısı 17 milyon.

Zoella

Zoella-Youtube

Kadın youtuberlar hangi videolar çekebilir diye sorulduğunda akla fazla seçenek gelmez. Yemek tarifleri, makyaj, alışveriş, vlog. Zoella’nın kanalında bunların hepsi mevcut. Hal böyle olunca iki kanal açmak zorunda kalmış artık. Birinde yemek, makyaj, alışveriş varken, diğer kanalında önemli günler için hazırlıklar mevcut. Sempatik tavırları, tatlı yüzü ile bir çok kişiyi kendisine hayran bırakmış. Abone sayısı 12 milyon ve 4 milyon 700 bin.

Marzia

Marzia-Youtube

Marzia ilgi duyduğu her şey için video çeken bir kadın youtuber. Belirli bir standart üzerinden gitmeyen Marzia, sempatik tavırları ve güzel yüzü ile en seksi kadın youtuberlar arasında yerini alıyor. Abone sayısı 7 milyon 100 bin.

Taryn Southern

Taryn Southern

Bir şarkı kanalına sahip. Onu diğer seksi kadın youtuberlar gibi vücudunu sergilemek yerine, sesiyle ön plana çıkmış durumda. 456 bin aboneye sahip ve bu abone sayısı onun için yeterli. “benim sesimi beğendikleri için abone oldular. Fazlasını istemem” diyen Taryn, sesi ile en seksi kadın youtuberlar arasına girmiş durumda.

Michelle Phan

 

Bir makyaj kanalı ile yine karşı karşıyayız. Fakat Michelle’yi diğerlerinde ayıran bir özelliği var. Michelle bir cosplayer. Normal makyaj yerine sizi sevdiğiniz karakterlere bürünmenizi sağlayan Michelle, en seksi kadın youtuberlar arasına hakkıyla giriyor. Abone sayısı 8 milyon 900 bin.

Naomi Kyle

naomi-kyle

Oyun videoları ile youtube dünyasına giren Naomi, ilerleyen zamanlar da vlogları ve “Ask Noami” başlıklarıyla onu en seksi kadın youtuberlar arasına sokmayı başardı. 2012 yılında katılmasına rağmen, bu zamana kadar istediğini elde edememiş, sonra işi seksi olmakta bularak yeni tanınmaya başlamış birisi. Şuan için abone sayısı 49 bin.