sarimsak-kadin

Sizi mutsuz eden kilolardan kurtulmak için en iyi zayıflama yöntemi açıklıyoruz! Tamamen doğal ve ekonomik malzemelerle hazırlanan tarifimiz, kilo verenin en garantili yolunu sizlere sunuyoruz. “Yüksek Topuklar” olarak, hayatınızı değiştirecek sarımsak kürü tarifini açıklıyoruz.

Tokluk hissini artırıp fazla yemek yemenin önüne geçen, yağları yakıp vücudu incelten, metabolizmayı hızlandırıp daha çok kalori yaktıran, enerji veren bu mucize sarımsak kürünü vakit kaybetmeden denemenizi tavsiye ediyoruz.

Eski Çin tıp kitaplarında bulunan, Osmanlı ve Anadolu’da yıllardır kullanılan sarımsak kürü, hayal ettiğinizden daha güzel bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak. Yukarıda saydığımız faydalara ek olarak, mide ve bağırsak hareketini artırıp hazmı kolaylaştırır; kabızlık sorununu çözer.

Malzemeler,

Tamamen doğal ortamda yapılmış, organik 500 ml elma sirkesi

Yerli üretim örneğin Kastamonu Taşköprü sarımsağından 4 baş sarımsak

Hazırlanışı,

Sarımsakların kabuklarını soyup havanda suyu çıkana kadar dövün. Cam bir kavanoza sarımsakları alıp üzerine elma sirkesini döküp karıştırın. Kapağını sıkıca kapatın. Kavanozu, koyu renkli bir poşetin içine koyup serin ve karanlık bir ortamda 10 gün bekletin. Bunu yapma amacımız güneş almasını engellemektir.

sarimsak

Kullanışı,

10 gün sonunda sarımsak kürü hazır olacaktır. Artık kullanmaya ve ayda en az 8 kilo vermeye başlayabilirsiniz. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden 10 dakika önce kürden bir tatlı kaşığı yutacaksınız. Eğer 80 kilonun altındaysanız günde iki kez içmeniz yeterlidir. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var: ağızda koku kalmaması için hemen bir bardak su içmelisiniz. Suyunuzu bardakta hazır tutun ki vakit kaybetmeden hemen için. İstediğiniz kiloya düşene kadar kürü uygulamaya devam edin.

Dikkat etmeniz gerekenler,

Mutlaka katkısız elma sirkesi ve yerli üretim hormonsuz sarımsak kullanmalısınız. Yoksa, hiçbir faydasını görmezsiniz. Kürün etkisini göstermesi için 2-3 gün düzenli kullanıp kendinizi gözlemleyin. Bu sırada tatlı, hamur işi yememeye gayret edin, zaten en geç bir hafta içerisinde bu istek kesilecektir.

icerik-banner-3

Yüksek Topuklar öneriyor:

Emzirenlerin kullanılmasında sakınca görülmemektedir ancak yine de doktorunuza danışmanızda fayda var. Eğer çalışıyorsanız, ayda 8 kilo verdiren kürünüzü küçük bir kavanoza veya şişeye doldurun ve yanınızda götürün. Koku yapmıyor ama yine de kürden sonra birkaç dal maydanoz yemek sizi daha rahat hissettirir.

Eğer reflü, gastrit gibi bir hastalığınız varsa sarımsak kürünü kullanmak size uygun değildir.

Sağlıklı ve kalıcı kilo vermek için kürü uygularken her gün en az 30 dakika yürüyüş yapın. Mutlaka dışarı çıkmanız gerekmiyor, evde de yürüyüş yapabilirsiniz.