Yumuşacık çikolata kremaları, taze meyvelerle lezzet şölenine dönüşen waffle, sadece damak tadınızı değil gününüzü de güzelleştiriyor. Peki, en iyi waffle nerede yenir? ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak biz size, Waffle House’u tavsiye ediyoruz.

Yeme-içme sektöründe yıllardır hatırı sayılır bir yer edinen Waffle House, modern, eğlenceli, dünyanın her yerinden farkı izler ve tatlar taşıyan yeni yüzüyle karşınızda. Waffle lezzetine Türk ve dünya mutfağından onlarca alternatif ekleyen Waffle House, Avrupa’ nın önde gelen kafe-restoranlarıyla anlaşarak, “Bistrotheque-by Waffle House” adıyla Capacity AVM ve Akbatı AVM’de hizmet vermeye başladı.

Neden Bistrotheque-Waffle House’da yemek yemelisiniz?

Zuhal Görgen ve İsmail Karademir waffle ile popüler olan mekanlarındaki diğer lezzetlerine de son derece güveniyorlar. Akbatı’daki şubesi akşam saatlerinde bistro-bara dönüşen Bistrotheque-Waffle House’larda Türk ve dünya mutfağının eşsiz tatları sunuluyor. Yemek siparişi veren müşterilere kendi yapımları ekmek ve özel ev salçalarından ikram ediyorlar. Yemeklerde mümkün olduğunca dondurulmuş ürün kullanmıyorlar. Görgen ve Karademir sebze-meyve alışverişlerini halden yaptıklarını, her şubelerinde aynı tazeliği sunduklarından emin olmak için ise günlük sevkiyat yapan bir tedarikçi ile çalıştıklarını söylüyorlar. Etleri Balıkesir’ den gelirken yemeklerin hazırlığı tamamen şubelerde yapılıyor. Her ürün sipariş verildiği andan itibaren taptaze pişiyor.

waffle-house 4

Ağzınıza Layık Turkish Mantı, Ev Yapımı Limonata…

Bistrotheque-Waffle House’larda mutlaka denemeniz gereken tatlardan biri, özel soslarla sunulan ev yapımı mantı… Yine ev yapımı olan limonataların tadı, limonun mevsimine göre değişiyor. Profiterol, cheese cake , browni’lerin hepsi anne eli değmiş gibi lezzetli çay siparişlerinizin yanında kurabiye ikramına ne dersiniz?

Waffle House’ın işletmecileri Zuhal Görgen ve İsmail Karademir, yeni markaları Bistrotheque-by Waffle House’u Türkiye’ye ile tanıştırmaktan gurur duyuyorlar. Waffle House markalarıyla kiokslar, seyyar arabalar ve sokaklarda da waffle lezzetini müşterilerinin ayağına götürmeye hazırlanan ortaklar, Bistrotheque-by Waffle markasıyla franchise vererek büyümeyi hedefliyorlar.

Zuhal Görgen ve İsmail Karademir “Değişmiyoruz; 1999’dan beri Türkiye’nin en iyi waffle’cısı olma iddiamızı sürdürüyoruz. En iyi olma iddiamızı sadece waffle’la sınırlı tutmayıp müşterilerimize dünya mutfağından seçkin lezzetler sunma konusunda da son derece iddialı olduğumuzu göstermek istedik. Bu kararlı tutumumuz sonucunda ‘kalite’, ‘kaliteye’yi doğurdu” diyorlar.

waffle-house 4

Zuhal Görgen ve İsmail Karademir waffle hamurlarında kendi özel formüllerini kullanıyorlar. Bu yüzden sakın evde denemeyin, aynı tadı tutturamazsınız. Hazır toz karışım kullanılmayan, günlük alınan taze meyveler ile hazırlanan special waffle’larını da tüm misafirlerine öneriyorlar.

Üstün hizmet kalitesi, kendinizi tamamen evinizde hissedeceğiniz ambiyansı, güler yüzlü personeli, tüm mutfaklarında aylık uygulanan habersiz hijyen denetimi, Waffle House ve Bistrotheque-by Waffle’ı farklı kılan diğer detaylar için web sitesi: www.bistrotheque.com.tr

kahve