mat-ruj-yuksektopuklar

Şimdiye kadar onlarca mat kırmızı ruj denedim ve sonunda en iyisini buldum! Kolayca sürülüyor, dudaklarımı kurutmuyor, saatlerce dudağımda kalıyor ve kesinlikle renk notu harika! Kırmızı mat ruju sürekli çantamda taşıyorum, hiç zamanım yoksa bile sadece ruj sürmek tüm görüntümü değiştiriyor.

Gerçekten denediğim ve bitirip bitirip tekrar aldığım kırmızı rujumu, arkadaşlarım ve takipçilerim çok beğeniyor. Her sürdüğümde markasını ve nereden aldığımı soruyorlar. İşin güzel tarafı, bu kırmızı mat ruj, herkesin bütçesine uyacak kadar ekonomik fiyata satılıyor.

Markayı açıklamadan önce kırmızı ruj sürmenin püf noktalarından bahsetmek istiyorum. İlk adımda, dudaklarımız kesinlikle temiz ve pürüzsüz olmalıdır. Bunun için evde kolayca yapılan toz şeker ve zeytinyağı maskesiyle, dudaklarımdaki ölü deriyi temizliyorum. Bu işlemi haftada sadece bir kez yapıyorum ve dudak bakımı için yeterli oluyor. Bir çay kaşığı toz şeker ve bir çay kaşığı zeytinyağını karıştırıp yuvarlak hareketlerle dudağıma sürüyorum. Birkaç dakika bekletip ılık suyla duruluyorum.

Ruj sürmeden önce mutlaka dişlerimi fırçalıyorum. Dişlerim beyaz ve temiz göründüğünde, kendimi gerçekten bakımlı ve iyi hissediyorum. Ruj sürdükten sonra diş fırçalamak pek iyi olmuyor çünkü korumaya çalışsak bile üzerine su geliyor ve rujun görüntüsü bozuluyor. Bence, siz de makyaja başlamadan önce mutlaka dişlerinizi fırçalayın.

Şimdi gelelim, benim için en iyi mat kırmızı rujun markasına! Avon’un True Colour Perfectly Mat serisinden kırmızı tonlarda ruju kullanıyorum. Fiyatı sadece 12.95 TL ve bir yıl boyunca kullanmak mümkün. Beyaz tenli, sarı saçlı ve mavi gözlü olduğum için koyu tonları tercih ediyorum ve kesinlikle harika bir bütünlük sağlıyor.

Ben bu mat kırmızı ruju çok sevdim ve arkadaşlarıma bile hediye ediyorum. Eğer, dudaklarımı kurutmadan mükemmel renk verecek mat ruj arıyorum diyorsanız, tüm samimiyetimle size Avon tavsiye ediyorum.

arzu-karabulut-sonArzu Karabulut

Yüksek Topuklar // Genel Yayın Yönetmeni

Sorularınız için: Arzu.karabulut@yuksektopuklar.net