Uzun ve dolgun kirpikler için en iyi 8 maskara

Seksi bakışların ve kusursuz bir göz makyajının olmazsa olmazı maskaralardır. Hiç kuşkusuz günlük makyaj rutininizin de vazgeçilmez parçalarından biridir. Yüksek Topuklar ekibi olarak sizler için, makyajınızı tamamlayacak, kirpiklerinize uzun ve dolgun bir görünüm kazandıracak en iyi maskaraları derledik. İşte en iyi 8 maskara önerisi

L’Oreal Paris Paradise Extatic

Kat kat uygulanabilen maskara, uzun süre kalıcı ve hacim veren formülüyle makyaj tutkunlarının favorileri arasında.

Maybelline Lash Sensational Mascara

Kıvrık, yoğun, kalıcı ve tek tek ayrılmış kirpikler vaat eden bu maskara, fırçasıyla kirpikleri tek tek tarıyor. Aynı zamanda, çok kalıcı.

Rimmel London ScandalEyes Retro Glam Mascara

Dramatik kirpikler istiyorsanız Rimmel London maskarayı deneyebilirsiniz. Kolajen ve keratin içerikli formülü sayesinde, kirpikleri besliyor, aynı zamanda kirpiklere uzunluk, hacim ve kıvrım veriyor.

Essence Get Big Lashes

Maskaradan beklentiniz simsiyah dolgun kirpiklerse Essence maskaraya severek kullanacaksınız. Get Big Lashes 3 kat daha siyah kirpikler vaat ediyor. Üstelik, birçok pahalı ürüne de muadil gösteriliyor. 

Max Factor False Lash Effect Mascara

Max Factor maskara, kirpiklerin kıvrımını tüm gün koruyor. Takma kirpik etkili bir görünüm isteyenler için harika bir seçim.

Lancome Monsieur Big

Lancome Monsieur Big, ilk sürüşte gözleri büyüterek, etkileyici bakışlar yaratıyor. Tek katta bile kirpikleri yukarı doğru ayırarak uzatıyor.

M.A.C Instacurl Lash

M.a.c maskara, ayarlanabilir kavisli fırçasıyla kirpikleri hem dolgun hem de kıvrık gösteriyor. Aynı zamanda topaklanma yapmadan sürülebiliyor. Çok hızlı kuruduğu için de göz altlarına bulaşmıyor.

Benefit They’re Real!

Benefit They’re Real! maskara kirpikleri uzatıyor, kıvırıyor, hacim veriyor, kaldırıyor ve ayırıyor. Simsiyah, uzun süre kalıcı bir maskara arıyorsanız, bu maskarayı denemelisiniz. Ayrıca, kuruyup kalmıyor ve bulaşma yapmıyor.

En iyi maskaraları öğrendiniz. Makyaj hakkında diğer yazılarımızı okuyun:

En iyi 10 makyaj temizleyici

Bilmeniz gereken 9 maskara hilesi

Kirpikleri uzatmak için 5 etkili yöntem

Yorum Yapın