menengic-kahvesi-faydalari

Güne zinde başlamak veya akşam eve döndüğünüzde yorgunluk atmak için kahve içmeyi seviyor musunuz? Size güzel bir haberimiz var: Tam damak tadınıza uygun, hayalinizdeki kahveyi evde yapabilirsiniz, hem de tek tuşla!

Hayatı kolaylaştıran teknolojiler, kahve keyfimizi de artırıyor. Lüks mutfak aletleri sektörünün önde gelen markalarından Gaggenau’nun tam otomatik espresso makineleri, sütlü kahveden cappucinoya, latte macchiatiodan espressoya dilediğiniz kahve çeşidini dilediğiniz gibi hazırlayabiliyor ve tercihlerinizi özel adlarla hafızasında tutup size özel bir içecek menüsü oluşturuyor. Böylece tek bir tuşla tam istediğiniz tatta sıcak içecekler hazırlamak mümkün oluyor.

kahve-kardan-adam

Gaggenau’nun seçkin evlerin uzman baristalarına hitap eden tam otomatik espresso makineleri, hazırladığı kahveleri kişiselleştirme özelliğine sahip. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken CM 450 ve CMP 250 tam otomatik espresso makineleri tek bir tuşla kendine ait bir isim altında kaydedilebilen sekiz farklı içecek hazırlayabiliyor.

kahve-gag-evde

Şık tasarımıyla mutfağınızı güzelleştiriyor!

Şık tasarımlarıyla dikkat çeken makinelerde üstün nitelikli seramik mamul diskli değirmenler bulunuyor. Oldukça uzun ömürlü olan ve kişiye özel öğütme derecesi sunabilen bu değirmenler, taze kahve çekirdeklerini incecik bir toz haline getirirken neredeyse hiç ses çıkarmadan konforlu bir kahve keyfi yaşatıyor. Özel bir aroma sistemi, kahve tozunun, mükemmel bir şekilde sıkıştırılmasını ve haşlama esnasında savrulmasını sağlamak suretiyle, bütün aromaların serbestçe gelişmesini sağlıyor. Sütlü içeceklerin hazırlanabilmesi için kolayca entegre edilebilen bir süt kabı da mevcut. 0,7 litre kapasiteli bu kap, izolasyonlu dış cidarı sayesinde sütü saatlerce taze tutabiliyor.

Gaggenau espresso makineleri, ısıtma çekmecesinin üzerinde, fırın ve ısıtma çekmecesi ile birlikte üçlü bir kombinasyonla kullanılabiliyor. 45 cm yüksekliğindeki cihazlar ile ayrıca 200 ya da 400 serisi buharlı fırın, buharsız fırın, mikrodalga fırınlar ile birlikte yan yana şık kombinasyonlar yaratmak da mümkün.

kahve