gunes-gozlugu-kullanmak

Güneşin sıcak yüzünü gösterdiği yaz günlerinde yüzümüz ve vücudumuzu koruma altına almalıyız. Güneşli bir günde dışarıda mutlu vakit geçirirken, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkileri göz ardı edilebiliyor. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak ise nem kaybına yol açarak cildi yıpratıyor, cilt lekelerine sebep oluyor.

Zararlı güneş ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturmanın en kolay yolu ise en iyi güneş kremlerinden birini kullanmaktır. Sağlıklı bronzlaşmak, cildinizi korurken bakım yapmak için biz, ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak sizi, yeni bir üründen haberdar etmek istiyoruz: Nivea Sun!

Nivea Sun koruma ve nem serisi, serisi cildi zararlı ultraviyole ışınlarından korurken, 24 saat nemlendirici formülüyle bakım yaparak cilt bariyerini güçlendiriyor. İçeriğinde bulunan panthenol ve gliserinle cilde kaybettiği nemi tekrar kazandıran ürün, doğal koruyucu özelliklerini güçlendirerek yenilenmesini de sağlıyor. UVA ve UVB filtreleriyle sürüldüğü andan itibaren güneş alerjisi riskini azaltan Nivea Sun koruma ve nem serisi, suya dayanıklı formülüyle, güneşin tadını çıkarmaya yardımcı oluyor.

niveasun-series

Bakım ve korumayı bir arada sunan ürünler, losyon ve sprey formunda satışa sunuluyor.

Fiyatlar nasıl derseniz, hemen bilgi verelim:

  • NSUN Koruma&Nem Nemlendirici Güneş Sütü GKF 20 200 ml: 38.90 TL
  • NSUN Koruma&Nem Nemlendirici Güneş Sütü GKF 30 200 ml: 43.90 TL
  • NSUN Koruma&Nem Nemlendirici Güneş Sütü GKF 50 200 ml: 50.90 TL
  • NSUN Koruma&Nem Nemlendirici Güneş Spreyi GKF 20 200 ml: 38.90 TL
  • NSUN Koruma&Nem Nemlendirici Güneş Spreyi GKF 30 200 ml : 43.90 TL
  • NSUN Koruma&Nem Nemlendirici Güneş Spreyi GKF 50 200 ml: 50.90 TL